Ми в соцмережах

Житомирський суд виніс вирок бойовику ДНР

  • Фото: ілюстративне
  • 23 червня, 2022 14:45

Прокуратура Житомирської області визнала жителя Донецька винним у терористичній діяльності та порушенні Закону збройних формувань (ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 260 Кримінального Кодексу України). Злочинець понесе відповідальність у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це йдеться у заяві Житомирської обласної прокуратури.

Працівниками прокуратури у суді було доведено, що 37-річний уродженець так званої ДНР, тривалий час займався військовою злочинністю на території України. У 2015 році він добровільно поповнив лави збройного терористичного формування «Спарта». За декілька років став командиром розвідувальної групи.

«Бойовик постійно чинив збройний опір і незаконну протидію правоохоронцям та військовослужбовцям, задіянним у проведенні АТО та Операції Об’єднаних сил. Засуджений особисто виїжджав на бойові позиції «Спарти», керував діями своїх підлеглих цього протизаконного збройного формування, перевіряв їх боєготовність та матеріальне забезпечення», – повідомляє житомирська прокуратура.

Досудові слідчі дії та сам суд відбувався у формі спеціального кримінального провадження, оскільки засуджений переховувався на тимчасово окупованих територіях.

Розслідування, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури, проводило Управління СБ України в області.

Поділитись

Новини по темі: