10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • На Житомирщині хлопець задушив колишню та кинув її у криницю: суд виніс вирок

На Житомирщині хлопець задушив колишню та кинув її у криницю: суд виніс вирок

  • Фото: ілюстративне
  • 6 серпня, 2022 11:05

Мешканець Бердичіського району звинувачується у вбивстві дівчини, за що йому загрожує позбавлення волі строком на 15 років. Також він зобов’язується сплатити постраждалій стороні 527 тис. грн моральної та матеріально шкоди.

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

24-річний житель Бердичівського району скоїв особливо тяжкий злочин проти людського життя в лютому 2020 року. Він засуджений згідно ч. 1 с. 115 КК України.

«Трагічна подія відбувалася близько третьої години ночі у будинку, де проживала дівчина, з якою він раніше зустрічався. Обвинувачений прийшов до помешкання дівчини, аби з’ясувати з нею стосунки. Під час суперечки, що виникла на ґрунті ревнощів, зловмисник вдався до фізичної розправи: схопивши обома руками за шию, перекрив дихання, унаслідок чого потерпіла знепритомніла», – розповідають прокурори Бердичівської окружної прокуратури.

Звинувачений хотів приховати свій злочин, для чого кинув дівчину у криницю. Після втрати свідомості вона була ще жива, проте в криниці дівчина втопилась. Вбивця кинув у криницю ще й речі та покинув місце злочину.

На суді обвинувачений не визнав своєї вини, розповівши свою версію подій. Однак, всі докази вказували на вину хлопця, тож суд призначив йому максимальне покарання за відповідною статею.

Наразі засуджений перебуває під вартою.

Поділитись

Новини по темі: