6 лютого, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Довічне ув'язнення за вбивство мами і дочки - вирок житомирянину залишився в силі

Довічне ув'язнення за вбивство мами і дочки - вирок житомирянину залишився в силі

  • Фото: колаж ЖЖ
  • 6 лютого, 2025 15:03

Житомирянина покарано довічним ув’язненням за жорстоке вбивство жінки та її дитини – позицію прокуратури підтверджено в апеляції.

Про це 6 лютого повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Нагадаємо, що у Житомирському апеляційному суді оскаржували вирок за вбивство матері і дочки, що сталося у Житомирі 4 роки тому. 

"За принципової позиції ювенального прокурора Житомирської обласної прокуратури Житомирський апеляційний суд залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким місцевому жителю призначено довічне позбавлення волі та  відшкодування рідним загиблих понад 5,5 млн грн моральної і матеріальної шкоди. Суд підтвердив його винуватість в умисному вбивстві двох людей, зґвалтуванні, розбійному нападі, знищенні майна шляхом підпалу, незаконному заволодінні транспортним засобом (п. п. 1, 2, 6 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 152, ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 194, ч. 3 ст. 289 КК України)", - повідомили в прокуратурі.

Відтак, апеляційні скарги обвинуваченого та його захисника залишені без задоволення.

Ми писали, що підозрюваний у вбивстві матері та доньки розповів про злочин: зайшов через незачинені двері.

Фото Житомир інфо

Подробиці справи

 

Низку особливо тяжких злочинів засуджений скоїв у Житомирі, у вересні 2021 року. Він з пізнього вечора вистежив жінку, а вранці проник до квартири та зґвалтував її.

Після цього розбудив малолітню доньку потерпілої, та, погрожуючи ножем, змусив показати, де лежать ювелірні прикраси. А коли дитина спробувала чинити опір, зловмисник спершу завдав їй смертельних ножових поранень, а потім накинувся з ножем і на матір.

Намагаючись приховати сліди злочину, вчинив у помешканні пожежу, а сам втік на викраденому у потерпілої авто, яке також спалив у полі.На момент вчинення злочину парубок перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Дотепер засуджений перебуває під вартою.

Журнал Житомира писав, що 1 квітня 2024 року Богунський районний суд міста Житомира виніс вирок Денису Горкуші. Його звинувачували в умисному вбивстві, розбої та зґвалтуванні. Судом призначено довічне позбавлення волі з конфіскацією майна та призначено сплату потерпілій стороні в 5,5 млн грн.

Поділитись

Новини по темі: