Ми в соцмережах

Жителів Житомирщини попереджають про податкових аферистів

  • 2 квітня, 2021 8:56
У Житомирській області активізувались шахраї, які представившись співробітниками податкової, вимагають від платників податків грошові кошти. Про це попереджає Державна податкова служба у Житомирській області.
 

"Головне управління ДПС у Житомирській області звертається до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Житомирщини з причини активізації спроб шахраїв злочинним шляхом виманити та заволодіти грошовими коштами громадян та підприємців. Представляючись посадовими особами податкової служби просять перерахувати кошти на карткові рахунки", – йдеться у повідомленні.


Податківці повідомляють, що посадові особи органів ДПС області діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатись до платників з подібними проханнями.

Випадки шахрайства зафіксовані з номерів: 
 
  • +38(094)490-68-20;
  • +38(099)421-90-06.

"У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвище, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків і т.і.). Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про такі випадки просимо в жодному разі не перераховувати грошові кошти та негайно повідомити органи Національної поліції та Державної податкової служби", – наголошує ДПС.
Поділитись

Новини по темі: