Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Суд покарав штрафом жителя Житомирщини, який незаконно відкрив мережу гральних залів

Суд покарав штрафом жителя Житомирщини, який незаконно відкрив мережу гральних залів

  • 12 лютого, 2021 12:26
У Житомирській області судили організатора злочинної групи, яка займалася незаконним гральним бізнесом. За інформацією прокуратури, під керівництвом 31-річного коростенця функціонували чотири гральні заклади.

"Судовим слідством установлено, що 31-річний житель міста Коростеня, з метою незаконного одержання прибутку, залучивши ще двох своїх знайомих (справа щодо них розглядається у суді), створив організовану злочинну групу для зайняття гральним бізнесом. Так, протягом січня 2019 - липня 2020 років під його керівництвом функціонували чотири гральні заклади в Коростенському, Олевському та Лугинському районах", – повідомила "ЖЖ" пресслужба Житомирської обласної прокуратури.Доступу до азартних ігор надавався за допомогою комп’ютерної техніки через мережу Інтернет.

Вироком Коростенського міськрайонного суду від 10.02.2021 організатора злочинного угруповання визнано винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 України та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 тисяч гривень.
Поділитись

Новини по темі: