Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • У дитсадки і лікарні Житомирської області постачали неякісну «молочку»: СБУ вилучила 3500 кг фальсифікату

У дитсадки і лікарні Житомирської області постачали неякісну «молочку»: СБУ вилучила 3500 кг фальсифікату

  • 18 грудня, 2020 15:12
У Житомирській області Служба безпеки України блокувала поставки неякісних молочних продуктів до соціальних закладів регіону: дитсадки, дитбудинки, лікувальні установи.
 

"За даними досудового слідства, однин із вітчизняних виробників молочної продукції налагодив реалізацію не сертифікованих товарів по всій території України. Встановлено, що лише в 2019 році через фірму-дистриб’ютора на внутрішній ринок потрапило понад 500 тонн недоброякісних продуктів харчування. Крім того, у 2020 році завод через посередницьку структуру уклав низку договорів із комунальними закладами Житомирщини на поставки продовольства на понад 600 тисяч гривень", – інформує пресгрупа УСБ України в Житомирській області.


Ця продукція призначалася, зокрема, для вихованців дитячих закладів та пацієнтів лікувальних установ області.Ініційовані СБУ експертизи засвідчили грубе порушення переможцем торгів процедури публічних закупівель через подання недостовірних даних щодо якості продукції та невідповідність продуктів харчування вимогам ДСТУ.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків за місцями розташування виробничих потужностей, складських і офісних приміщень, а також за адресами проживання фігурантів справи у Хмельницькій та Житомирській областях. 

"Під час слідчих дій виявлено майже 3,5 тонн фальсифікату, фінансово-бухгалтерські документи, комп’ютери, печатки та інші докази незаконних оборудок. Наразі вилучені зразки продукції надіслано на додаткову експертизу", – повідомляють у спецслужбі.

ФОТО: СБУ
Поділитись

Новини по темі: