28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Житомирянка за «зняття порчі» віддала шахрайкам всі свої заощадження

Житомирянка за «зняття порчі» віддала шахрайкам всі свої заощадження

  • 26 травня, 2020 11:05
25 травня до відділу поліції звернулась жителька Житомира, ошукана двома незнайомками посеред вулиці. Їм жінка віддала усі грошові збереження і ювелірні вироби, що мала вдома. 

Про це "Журналу Житомира" повідомили у ГУ Нацполіції Житомирської області.
 

"Ця схема ошуканства давно відома всім і, здавалося б, мала втратити ефективність впливу на людей. Однак на гачок шахраїв знову потрапила житомирянка", – говорять у поліції.


За словами 38-річної жінки, на одній з центральних вулиць Житомира її перейняли двоє незнайомок характерної зовнішності. У ході розмови вони сповістили, що близькі родичі житомирянки мають величезні проблеми, у тому числі зі здоров’ям, бо їм наврочено. Утім "віщунки" запевнили, що можуть допомогти. 

Від порчі, мовляв, можна відкупитись грошима і золотом. Жінка і не стямилась, як винесла з оселі та віддала в руки незнайомкам грошові заощадження (близько 25 тисяч гривень) та всі ювелірні вироби. А ті, в свою чергу, поспішили попрощатись і пішли геть разом зі своєю здобиччю. 

Наразі в рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини та осіб, причетних до ошуканства.

Водночас правоохоронці закликають громадян до уважності та обачності. Не довіряйте незнайомим людям, які на вулиці намагаються нав’язати вам неприємну інформацію, особливо про "порчу", "зурочення" абощо, і за гроші або цінності позбавити вас і ваших рідних від цього. Не впускайте незнайомців до своїх домівок, ким би вони не назвались – віщунами чи народними цілителями. Пам’ятайте, що спілкуванням з ними ви не позбудетесь жодних неприємностей, а от з власними заощадженнями точно попорощаєтесь. 
Поділитись

Новини по темі: