Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Озброєні кастетами і газовими балончиками: в Житомирі банда підлітків жорстоко лупцює людей

Озброєні кастетами і газовими балончиками: в Житомирі банда підлітків жорстоко лупцює людей

  • 11 січня, 2020 17:47
  • 1
Житомиряни в соцмережах розповсюджують інформацію про групу підлітків, які під приводом прохання "позичити дві гривні" або "дати закурити" лупцюють перехожих.

В соцмережі Facebook Світлана Ткаченко розповіла про конфлікт, який трапився 8 січня близько 22-ї години в районі "Музикалки", інформує Times.zt.

За словами житомирянки відомо, що повертаючись із чоловіком додому, неподалік лікарні вони помітили групу підлітків, які жорстоко били перехожого. Кожен з них був озброєний газовим балончиком або кастетом. Працювали злагоджено, по відпрацьованій схемі: один відразу вдарив кастетом в область обличчя, другий почав розпилювати газ. 

Чоловік, побачивши таке неподобство, вибіг з машини та кинувся на допомогу. Врятувати життя хлопця йому вдалося, але постраждав і сам: його збили з ніг та почали бити по голові. Коли на допомогу кинулася й сама авторка публікації, розбійники розбіглися. 

У чоловіка діагностовано струс мозку та безліч забоїв. Житомирянка закликає усіх розповсюдити інформацію про "злочинне угрупування" та бути дуже обережними під час вечірніх прогулянок містом, адже на місці постраждалого хлопця може бути хтось із ваших близьких. 

"На них вже давно є справи в суді. Та ось тільки батьки, видно, не прості. Страшно за нашу молодь", – зазначила авторка.
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Хуцпа Конишуа
12 січня, 2020 21:37:57

Газовый баллон стоит 140 грн. Купите себе два..