Ми в соцмережах

Колишній зек організував банду, яка обчищала офіси в Житомирі

  • 12 грудня, 2019 13:30
Правоохоронці після серії крадіжок затримали злочинну групу, яка "працювала" на території Житомира. 11 грудня організатору злочинної групи прокуратура оголосила підозру. Про це "Журналу Житомира" повідомили у прокуратурі Житомирської області.

"За версією слідства, неодноразово судимий 41-річний житель міста Житомира, з метою незаконного збагачення, створив організовану злочинну групу для спільного заняття злочинною діяльністю, а саме, вчинення тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень корисливого спрямування. До складу організованої злочинної групи залучив ще двох знайомих, з одним з яких раніше відбували покарання у місцях позбавлення волі", - інформує прокуратура.

Так, протягом червня-серпня 2019 року ними було скоєно 5 крадіжок (викрадали грошові кошти, комп’ютерну техніку, інші матеріальні цінності) із господарських приміщень та офісів підприємців. Сума вкраденого перевищила 1,5 млн грн.

У серпні цього року, під час скоєння чергової, шостої крадіжки були затримані правоохоронцями на місці злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст.15, ч.5 ст.185, ч. 5 ст. 185 КК України проводить слідче управління ГУНП в області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області. Санкцією суворішої, ч. 5 ст. 185 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.
Поділитись

Новини по темі: