30 червня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Горе-батько кілька років розбещував малолітню дочку: житомирський суд дав йому 10 років в'язниці

Горе-батько кілька років розбещував малолітню дочку: житомирський суд дав йому 10 років в'язниці

  • 21 листопада, 2019 8:29
У Житомирі до понад 10 років позбавлення волі засуджено чоловіка за розбещення та задоволення статевої пристрасті щодо малолітньої доньки. За інформацією прокуратури, дівчинка потерпала від сексуального насильства батька із чотирирічного віку.

"Судовим слідством установлено, що так званий «батько» тривалий час глумився над малолітньою донькою, неодноразово вчиняючи розпусні дії у стані алкогольного сп’яніння. У сім’ї, що проживала в одному із сіл Радомишльського району, донька потерпала від сексуального насильства батька із чотирирічного віку, лише у вересні 2018 року злочин викрито", - повідомляє прокуратура Житомирщини. 

На підставі зібраних у ході досудового розслідування фактів, показів свідків, а також результатів проведених судових медичних експертиз доведено беззаперечну вину 52-річного чоловіка у скоєнні тяжкого злочину.
 

"Вироком Богунського районного суду міста Житомира від 18.11.2019 особу визнано винним у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 153 та ч. 2 ст. 156 КК України (замах на вчинення злочину, не закінчений з причин, що не залежали від волі злочинця, задоволення статевої пристрасті неприродним способом та розбещення малолітньої, вчинене близьким родичем – батьком)", - інформує прокуратура.


За тяжкий злочин судом призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років і 1 місяць. Наразі вирок не набув законної сили.
Поділитись

Новини по темі: