18 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Суд Житомира буде судити депутата «ДНР» за участь у терористичній організації

Суд Житомира буде судити депутата «ДНР» за участь у терористичній організації

  • 23 липня, 2019 12:59
  • 972
У Житомирі судитимуть донеччанку, депутата так званої «Народної Ради ДНР» за участь у терористичній організації. Про це «Журналу Житомира» сьогодні повідомила пресс-служба прокуратури Житомирської області.

Так, у понеділок, 22 липня 2019 року, прокуратурою Житомирської області, за результатами заочного досудового розслідування, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом участі особи у терористичній організації «Донецька Народна Республіка».

Жительку Донецької області обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації).

Установлено, що громадянка України, протягом тривалого часу - з червня 2016 по листопад 2018 роки брала участь у структурному підрозділі терористичної організації «ДНР» на посаді так званого «депутата Народної Ради ДНР».

Зокрема, «народна діячка» терористичної організації брала участь у розробці та прийнятті псевдозаконів «ДНР», здійснювала від імені терористичної організації прийом громадян, а також через публічні виступи у ЗМІ проводила інформаційну роботу, направлену на виправдання та поширення ідеології «ДНР».

Викрили протиправну діяльність особи та проводили досудове розслідування у кримінальному провадженні співробітники Управління СБУ в Житомирській області, прокуратура області здійснювала процесуальне керівництво.

Справу розглядатиме Корольовський районний суд м. Житомира.

Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура області.

Санкція частини 1 статті 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавленні волі на строк від 8 до 15 років  з конфіскацією майна або без такої.
Поділитись

Новини по темі: