Найдавнішим видом стосунків у світі завжди була і є торгівля. Портові міста розвивались за рахунок виключно торговельних шляхів, ярмарки та торгівля - були обов’язковим елементом місті зародження бізнесових впливів й збагачення казни. За всіх часів були різні виміри вантажів і ця важлива опція постійно вдосконалювалася. Аж поки не стала технологічним універсальним атрибутом в промисловості та торгівлі.
В Україні купити ваги платформні від виробника - це перш за все про технологічні можливості з функціональними перевагами.
Інструмент для точного виміру
На щастя прогресуючий світ не міряє товар для відвантаження чи продажу в папугах чи мавпочках. Цілком технологічним інструментом для цього є платформні ваги. Вони є обов’язковим атрибутом точності виміру ваги продукції, що завантажується чи відвантажується.
Головними характеристиками ВП є:
- точність,
- платформа достатніх габаритів. Для точності результатів вантаж має повністю розміщуватись на платформі.
Найточнішими стаціонарними платформними вагами є електронні моделі, оснащені особливо чутливими сенсорами.
Як вибрати платформні ваги
Звичайно вибір буде залежати від ніші та роботи з вагомими критеріями. До прикладу, в найтоповішою моделью є ЗЕВС економ А12L - це універсальні ВП з межею зважування до 300 кг та широким застосунком як в торгівлі, так і промисловості. Вимірювальний прилад є точним та витривалим.
А для прорахунку точного вибору платформних вагів, варто відштовхуватись від сфери комерційної діяльності та максимальної ваги. Відповідно межа великогабаритних вантажів в промисловості буде вищою за торгівельну сферу.
Кожна модель має свої характеристики та параметри
- Розміри платформи. Головний параметр, яким визначається габаритність вантажів. Відштовхуватись варто від максимальних розмірів товарів, з якими працюєте в комерційній сфері. Окремим параметром є матеріал платформи.
- Найбільша критична межа зважування. Це важливо як для комерційної сфери, так й для промисловості. невідповідний максимум вагів не допоможе вам в точності зважування. Спеціально встановленні датчики моделей будуть вимикати ваги у разі вищого максимуму.
- Дискретність, або похибка, яку варто розраховувати. Тут арифметика проста - чим нижча похибка, тим надійніші ваги й дорожча модель.
- Захист. Умови використання вагів досить часто є агресивними до матеріалу. Тому варто підбирати нержавіючий матеріал та захист від вологи та пилу. Відтак, експлуатація буде довгою та без капризів.
- Кількість сенсорів - важливий технологічний компонент, який визначає з якою вагою вправляється кожна модель.
Для підбіру можна залучитись підтримкою менеджера.