В дитинстві покупка мобільного - була чи не найважливішою подією в житті. Навіть краще за свята та день народження. Британські вчені цю особливість підмітили та довели, що покупка гаджету навіть в дорослому віці переповнює людину тими ж почуттями, що й в дитинстві. Цікава форма повернення в дитинство. Хоча перед цим потрібно визначитись з бажаними параметрами та характеристиками, аби емоції від нового девайсу дійсно були по-дитячому позитивними та корисними для ваших потреб і функціональності. Тож завзяті експерти діляться порадами, як правильно вибрати телефон і не схибити в широкому асортименті різних брендів.
Муки вибору
Ваш телефон “здає” свої позиції, а отже настав цей час - пошуку, вибору, закладення домашнього бюджету, моніторингу інтернет-майданчиків, ринку та магазинних пропозицій. Проте для полегшення цього “мінного поля” потрібно визначитись із потребами, функціоналом, характеристиками, вартістю і навіть дизайном. Це точно зведе пошуку до мінімуму та зекономить ваш особистий час без зайвих клопотів.
Розглянемо кілька варіантів запланованої покупки:
- інтернет-майданчик дозволить в зручний для вас час переглянути вибір девайсів, вивчити характеристики вподобаних, знайти відгуки попередніх покупців.
- безпосередньо в магазині. Не ігноруйте фахівця, який запитує “Чим можу допомогти?”, а також дослухайтесь до його порад і зрізу покупок.
- об’єднаний варіант - подивилися характеристики в інтернет-магазині, порозмовляли з топ-менеджером та придбали саме той ідеальний девайс, про який мріяли.
Характеристики, як фільтр оптимального вибору
А ось і ключові параметри, за якими варто визначатись з остаточним рішенням та вердиктом покупки. Звісно, кольорова гама та карколомний дизайн й багатофункціональність гаджету - це добре, але все є основні параметри, які дають силу девайсу.
На що обов’язково треба звертати увагу:
- розмір дисплея. І тут парадигма про “розмір має значення” точно не має значення. Телефони із діагоналлю від 4 до 7 дюймів - це лише індивідуальне надання переваги. Але якщо виникає дилема між компактним та невеликим планшетом - головна порада, просто візьміть його в руки, аби точно було зручно з гаджетом надалі.
- роздільна здатність екрану. Так, це неабияк важливо для фотогалереї ваших моментів та й просто для перегляду відео. Якість картинки варіюється в таких категоріях як HD чи FullHD.
- потужність процесора, що прямо пропорційно дорівнює продуктивності телефону. 4-8-ядерні процесори є тим двигуном девайсу.
- оперативна пам’ять. Не основна, але головна особливість. Скільки б гігабайт не було б - їх завжди замало. Це питання уже вирішили завдяки хмарному сховищі.
- матриця. Це не про фільм з Кіану Рівзом, а про тип ідеальної швидкої роботи телефону.
- операціна система. Тут все просто є “андроїди” та iOS.
Звертайте увагу не лише на рекламу та бренди, але й на високотехнологічні продуктивні й багатофункціональні флагмати перевірені практикою та часом.