21 червня, 2024
Ми в соцмережах

Швидке бронювання квитків та комфортні подорожі Європою

  • 11 червня, 2024 15:44

Придбати квиток на автобус зручно, швидко, без зайвих турбот і стресів – можливо. Таку послугу пропонує сервіс транспортних послуг KLR Bus, яким щодня користуються тисячі досвідчених мандрівників.

Переваги використання сервісу

Користувачів приваблює не тільки зручний та зрозумілий онлайн сервіс, а й популярні маршрути, постійне розширення карти покриття, система бонусів та комфортабельні автобуси.

Подорож маршрутом Хемніц - Львів від компанії klr.com.ua – це вигідний та зручний спосіб повернутися в Україну. Перевагами поїздки є:

  • економія коштів;
  • комфортний переїзд;
  • можливість взяти більше багажу.

Сучасні автобуси, що здійснюють прямі рейси з Хемніца до Львова обладнані зручними сидіннями, кондиціонерами, Wi-Fi, розетками для зарядки гаджетів та туалетом.

Для своїх клієнтів сервіс пропонує послугу перевезення багажу. Безкоштовно можна транспортувати дві валізи вагою до 40 кг, кожна з якої не перевищує 20 кг та одну ручну поклажу до 5 кг.

Щоб скористатися послугою перевезення тварин потрібно мати переноску з твердим дном та усі необхідні документи домашнього улюбленця для перетину кордону.

Ціна квитка для тварини вагою до 5 кг становить 80% від вартості квитка з наданням місця. Домашні улюбленці вагою 6-8 кг можуть їхати за повну вартість. Тварин, що важать понад 8 кг до перевезення не допускають.

Що робити в разі скасування рейсу автобуса

Якщо рейс автобуса на який ви придбали квиток скасували, чи з якихось причин він не прибув, компанія рекомендує дотримуватися певного алгоритму дій. Перш за все варто звернутися до представника автобусного сервісу та з’ясувати інформацію про рейс. Бувають моменти, коли транспорт може затримуватися з тих чи інших причин.

В разі, коли представник компанії підтвердив скасування рейсу, можна змінити на більш зручну дату поїздки. Якщо такий варіант вас не влаштовує, компанія поверне усю вартість квитка.

Не важливо, обираєте ви одноденне відрядження чи подорож на кілька тижнів, з klr.com.ua можна бути певним в отриманні якісних послуг бронювання, придбання квитків та транспортування.

Поділитись

Новини по темі: