20 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Порівняння б/в ноутбуків різних брендів: виберіть найкращий варіант

Порівняння б/в ноутбуків різних брендів: виберіть найкращий варіант

  • 18 вересня, 2023 14:40

Консультанти радять вибирати ноутбуки б/в за технічними характеристиками. Але користувачі все одно оцінюють гаджет за брендом. Покупці збирають відгуки друзів, аналізують власний досвід та роблять висновки. Вибрати ноутбук за виробником — теж варіант. Треба вивчити всі пропозиції та порівняти робочі особливості пристроїв.

На сайті korob.com.ua, перш ніж купити ноутбук дешево з гарантією, можна порівняти технічні параметри та ціни гаджетів різних виробників. Це грамотний підхід: покупець вибирає усвідомлено, а не ведеться на рекламу.

Які параметри треба врахувати, порівнюючи гаджети

Порівняння виробників ноутбуків зробити непросто. На вибір впливають різні чинники: переваги, поширеність бренду на тій чи іншій території, його репутація та переваги. Але є спільні моменти, на які слід звернути увагу:

  • модельний ряд,
  • дизайн,
  • цінова політика,
  • якість зборки.

Вибираємо кращий бренд ноутбуків

Розглянемо, як фахівці описують надійні вживані ноутбуки різних брендів з урахуванням характеристик та економії коштів при покупці, а також чому їм довіряють користувачі. Поняття "найкращий" тут суб'єктивне, оскільки в кожного свої вимоги до гаджета.

  • Asus

Тайванський бренд із досвідом понад 30 років. Випускає ноутбуки універсальної категорії VivoBook, бізнес-ноутбуки ZenBook, ExpertBook, Laptop для офісних програм та серфінгу в інтернеті, ChromeBook для навчання, а також потужні гаджети для ігор ROG (Republic Of Gamers) та TUF Gaming, ProArt StudioBook для 3D-моделювання. Плюси, які відзначають експерти: висока якість матеріалів та зборки, а також витончений дизайн. У бренду великий вибір тонких гаджетів та ігрових станцій.

  • Apple

Пристрої з власною операційною системою iOS, MacOS, watchOS та iPadOS з унікальними програмами та застосунками. Всі девайси бренду об'єднані в iCloud, тому можна переходити з одного пристрою до іншого, користуватися інформацією, працювати. Бренд випускає невеликі та легкі універсальні MacBookAir та MacBook Pro, що підходить для монтажу відео, ігор та дизайнерських програм. Гаджети відрізняються автономністю, екранами з високою роздільною здатністю, продуктивністю та впізнаваністю дизайну. Apple дотримується концепції, що ремонтувати техніку нераціонально, тож складно зробити апгрейд. Ставку роблять на довговічність та надійність.

  • DELL

Американський бренд, який виготовляє легкі пристрої з підвищеною автономністю, стійкістю до інтенсивної щоденної роботи. Серійну лінійку представлено універсальними гаджетами Inspiron та Alienware; ультратонкими гібридами ноута з планшетом Dell XPS з кращим візуальним сприйняттям та високою продуктивністю; серією G, яка справляється, зокрема, з іграми, легкими діловими Latitude з максимальною потужністю; Chromebook для роботи в інтернеті.

  • Lenovo

Китайський техногігант, що випускає 20 лінійок ноутбуків. Популярні трансформери YOGA, гаджети з підвищеною міцністю Think для бізнесу, Legion для геймерів. Ноутбуки бренду вважаються "народними" і водночас підтримують співвідношення ціна / якість. Користувачі, зокрема, відзначають якість відтворення звуку та величезний вибір моделей під різні завдання.

  • Hewlett-Packard

Бренд випускає найбільшу кількість моделей у порівнянні з іншими виробниками. Це ігрові OMEN, для бізнесу та використання в щоденних завданнях — ProBook, ZBook та EliteBook, універсальні Pavilion, HP. Hewlett-Packard випускає безліч бюджетних варіантів, які відрізняються, зокрема, зручною клавіатурою і різноманітністю модифікацій.

  • Acer

Бренд випускає бюджетні лінійки гаджетів для різних сегментів: TravelMate та Extensa (з повноцінним блоком цифрових клавіш) для бізнесу, ультрабуки Swift, потужні Nitro — ергономічні гаджети для ігор. Acer має багато варіантів тонких і легких ноутбуків, а також пристроїв з підвищеною міцністю і приємним дизайном.

 

Поділитись

Новини по темі: