Риболовля - це релакс, стійкість та витримка, а ще усамітнення з природою й відпочинок. Прихильники цього активного дозвілля, які не одну рибу з’їли на цьому, знають про всі тонкощі. Це не лише вибір спінінгів та еталонної наживки, але й обов’язкові елементи екіпірування.
Відтак, досвідчені рибалки особливу увагу приділяють захисту очей і рекомендують найкращі моделі поляризаційних окулярів https://pldeyewear.com.ua/history/navishcho-ochki-potribni-na-ribalci-i-chomu-same-polyarizacijni. Жодна рибка, навіть золота, не зможе засліпити вас.
Поляризаційні окуляри - мастхев рибалки
Такий тип окуляр в залежності від кольору лінзи вже давно високо оцінений спортсменами, водіями, мандрівниками й відпочиваючими. При чому популярність не залежить від змін погоди чи пір року. Відтак, влітку наші очі рятуються від насичених променів сонця, бліків, пилу й бруду, а взимку - від снігових відблисків, потрапляння снігу й поривів вітру.
Щодо риболовлі, то тут крім попередніх ризиків, головну загрозу несуть бліки на поверхні води й відбивання світлових променів. При напруженому спостереженні в очах з’являються біль та напруга. Такі відчуття можуть неабияк завадити моменту “ікс” - довгоочікуваному улову.
Дискомфорт також можуть спричинити гілки дерев, мошка чи інші літаючі комахові об’єкти.
Саме тому захищеність ваших очей має бути на першому місці.
Полароїд для риболовлі: як обрати
Цей важливий функціональний аксесуар, що несе окрім естетичної та ергономічної властивості, комфорт для ваших очей. Це важливо в момент тривалого носіння та після зняття.
Великий асортимент різноманіття вражає. Досвідчені рибалки радять звертати увагу на такі моменти:
- гарантія та якість виробника. Звичайно, аби уникнути прикрих підробок, варто звернутись до офіційного представника Polaroid в Україні. офіційний сайт забезпечить вдосталь модельною лінійкою та консультацією.
- поляризаційний фільтр. Це основа основ поляризаційних окулярів. Адже ця головна особливість не лише поліпшує видимість на водних поверхнях, але й забирає бліки. Це гарантує оптимальну видимість на воді та під водою (за умови чистої води). Нейтралізація так званого “ефекту дзеркала” врятує вашу риболовлю в похмурий та сонячний день за будь-яких погодних умов.
- захист від ультрафіолетового випромінювання (УФ-променів), адже ступінь захисту відповідає нормам УФ 400.
- сертифіковані, а отже, безпечні матеріали: це в першу чергу пластик та ацетат для оправ, для лінз - полімер, що може бути натуральний і штучний.
- колір лінз для риболовлі оптимальний янтарного кольору, або ж універсальний в сірих відтінках. Менш ефективні будуть сині, рожеві чи зелені.
- додаткові захисні елементи: непромокаючі чохли, спеціальний ціпок, який унеможливлює втрату аксесуару тощо.
Розцінюйте це не як додаткові витрати, а як інвестиційні вкладення в свою улюблену справу, яка приносить задоволення.