Будь-який ремонт не зможе обійтися без спеціальних інструментів. Часто в таких роботах використовуються електроінструменти, проте не кожен знає про його альтернативний варіант у вигляді пневмоінструменту.
Пневматичні гайковерти, пневмопістолети, болгарки та інші пневмоінструменти показують чудову характеристики в роботі. Їх особливості та функціонал переважно відрізнятимуться від електричних аналогів. Сам пневмоінструмент працює за допомогою стисненого повітря, яке пропускається через спеціальний повітряний компресор. Таке обладнання не потрібно підключати до електромережі, а сам інструмент працює через шланг з повітрям під потрібним тиском.
Переваги роботи з пневматичним інструментом
Пневматичний інструмент – не новина для сучасного автомобільного сервісу. За його допомогою навіть найскладніші маніпуляції не доставляють особливих труднощів.
-
Проста конструкція, оптимальний склад та тільки найнеобхідніші деталі. Самі деталі зазвичай виготовляються із щільного металу чи сталі.
-
Пневматичні інструменти створюють менше шуму, ніж електричні.
-
Невеликий розмір та вага. Так як у таких інструментах відсутній електричний двигун, його загальна вага значно зменшується.
-
Високі технічні характеристики.
-
Безпека. Оскільки під час роботи з пневматичним інструментом немає іскри, відсутня можливість виникнення пожежі.
Також пневматичні інструменти можуть використовуватись у різних областях. Такі інструменти можна розділити на наступні категорії: для свердління, для розпилення та для роботи з кріпленнями.
Різноманітність пневматичних інструментів
Існує велика кількість різноманітних видів пневматичних інструментів. Покупець зможе вибрати відповідний варіант серед наступних позицій:
-
Пневматичний гайкокрут. Цей інструмент призначений для загвинчування та відгвинчування гайок. Пневматичний гайкокрут має високу швидкість, підвищену потужність і невелику віддачу.
-
Пневматичний пістолет. Такий пістолет працює за допомогою стисненого повітря та допомагає обробляти поверхню.
-
Пневмошуруповерт. Відрізняється зменшенною вагою та обладнаний функцією реверсу.
-
Пневматичний степлер.
-
Пневматична тріскачка, що полегшує процес закручування або відкручування кріпильних виробів.
-
Пневматичні фарбопульти.
Список можливих пневматичних інструментів можна продовжувати вічно. Однак головна перевага таких приладів залишається незмінною. Вони менш габаритні, менш галасливі та мають більший функціонал. Вибираючи набір приладів для побутових потреб або для автомобільних майстерень, слід віддавати перевагу саме пневматичним інструментам. Вибираючи якісний інструмент можна заощадити особистий час та гроші.