19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • На Житомирщині одразу шість лікарень забезпечені усім необхідним завдяки Фонду Дениса Парамонова

На Житомирщині одразу шість лікарень забезпечені усім необхідним завдяки Фонду Дениса Парамонова

  • 29 лютого, 2024 16:05

Благодійний фонд Дениса Парамонова підтримав заклади охорони здоров’я у Житомирській області, надавши їм багато розхідних матеріалів та різноманітних медикаментів і вітамінів.

Благодійний фонд знову завітав у Житомирську область, де дуже багато медичних установ потребують того чи іншого медичного забезпечення. Особливо це стосується закладів охорони здоров’я, що розташовані у невеличких містечках або ж у селах. Втім, свою благородну місію Благодійний фонд Дениса Парамонова все ж розпочав з обласного центру – Житомира, надавши одній з медичних установ обласного рівня інвалідні візки, а ще – багато ящиків з розхідними матеріалами: спеціальними шапочками, бахілами. Крім цього, були надані деякі медикаменти.

На цьому місія Благодійного фонду не закінчилась, адже допомогу отримали одразу п’ять закладів охорони здоров’я, розташованих на території Житомирської області. І саме тут йдеться про невеличкі фельдшерсько-акушерські пункти, де селяни мають змогу отримувати хоча б першу медичну допомогу, що дуже важливо в умовах сільської місцевості.

Отже Благодійний фонд Дениса Парамонова привіз розхідні матеріали до медустанов сіл Ясна Поляна, Буряківка та Пулини. Крім цього, тут була нестача у вітамінах і ці запаси були поповнені, а також надано досить багато різноманітних медикаментів. Звісно, не бувають зайвими у медичних закладах сільської місцевості бахіли, шапочки, халати. Усе це в достаній кількості Благодійний фонд також надав.

Звісно, така допомога для фельдшерсько-акушерських пунктів буде у нагоді і допоможе підвищити якість медичних послуг для місцевого населення. Крім цього, це також надасть змогу селянам отримувати більшість медичних послуг у своїх селах, а не їздити, наприклад, в обласний центр – Житомир.

Варто зазначити що дану благодійну місію Фонд Дениса Парамонова виконав разом з Благодійним фондом молодіжної ініціативи “Надія”, а також Фондом GEM.

В подальшому Благодійний фонд Дениса Парамонова не збирається зупинятися, надаючи різноманітне медичне оснащення для лікарень країни. Вже сьогодні завдяки Фонду різноманітну допомогу отримали понад 250 лікарень з 20 областей України. Причому, йдеться про лікарні, як на сході та півдні країни, так і в західних регіонах: на Львівщині, Рівненщині, Тернопільщині та інших регіонах. Не менш важливо й те, що забезпечення лікарень відбувається не лише в обласних центрах, але й у селах, де місцеві жителі також потребують уваги і якісної медицини. Крім цього, покращення умов у сільських закладах охорони здоров’я дає можливість селянам не їздити до районних чи обласних лікарень, щоб отримати хоча елементарні медичні послуги – усе це може відбуватися у сільських медичних закладах.

Поділитись

Новини по темі: