23 січня, 2025
Ми в соцмережах

Корисні функції комбінованої плити

  • 27 вересня, 2023 17:33

На кухні господарка проводить найбільше часу, готуючи смаколики для всієї родини. Комбінована плита забезпечує достатньо функцій, які допомагають зробити приготування їжі зручним та ефективним. Взагалі це універсальний агрегат, що поєднує в собі газові та електричні нагрівальні пристрої, забезпечуючи сім’ю гарячим борщем чи тушкованим м’ясом повсякденно.

Різновидності комбінованих плит

По економічності та швидкості процесу газова варильна поверхня займає перше місце. Відкрите полум'я швидко прогріває посуд та не витрачає багато ресурсу. Але навіть магістральна система газопостачання не завжди має достатній тиск, тому на допомогу прийде електрична конфорка. Саме ці два джерела енергії поєднує в собі комбінована плита для кухні, що робить її функціональною. Окрім того, вибираючи пристрій для свого домогосподарства, зверніть увагу на розмір, підберіть бажаний об'єм духовки, яка може варіюватися від 50 до 70 л. Чим об'ємніша шафа, тим більше продуктів обробляється за один захід, що сприяє економії. Дизайнерські рішення можуть надати вашій кухні ностальгічної або футуристичної тематики, але перш за все визначте бюджет. Враховуючи цінову категорію, вибирайте моделі з необхідними параметрами.

Корисний функціонал комбінованих плит

Плита виконує основне завдання — забезпечує готування їжі, а найбільш функціональною є духова шафа. Саме вона дозволяє урізноманітнити страви та кожного дня коштувати щось нове. Окрім основних програм вона має додаткові опції, які допомагають звільнити час, щоб провести його з сім'єю. Ось деякі з тих, що найчастіше зустрічаються:

  • Захист від перегріву. Якщо обладнання працює довго, то автоматично вимикається.
  • Комбіновані конфорки неоднакового розміру. Це забезпечує гнучкість у виборі джерела тепла, залежно від конкретної задачі та об’єму посуду, який використовується.
  • Конвекція. Система регулювання, що сприяє поширенню тепла в камері, розподіляючи його рівномірно.
  • Гриль. Дозволяє смажити, запікати та підсмажувати страви, створювати апетитні кірки та текстури.
  • Таймер. Допомагає стежити за часом та автоматично вмикати пристрій по досягненні встановленого часу.
  • Самоочищення. Буває різних видів. Найпопулярніші варіанти — парою та температурою.
  • Програми приготування. Режими випікання, розігріву, розморожування тощо.
  • Газ-контроль. Відключає подачу газу, коли полум’я згасне.

Вибір комбінованої плити та налаштування її характеристик залежить від ваших уподобань та потреб, адже варіантів пропонується безліч. Кожна модель має свої переваги та відмінності, тому уважно перегляньте характеристики перед остаточним рішенням, щоб отримувати задоволення кожного дня.

Поділитись

Новини по темі: