Дистанційний батальйон робочих рук все більше стає звичним явищем. Робота з дому, кафе, громадських зупинок, метро та пунктів незламності. Люди з ноутбуками , які попри все якісно виконують свої обов’язки та роблять на максимум поставлені завдання, вже нікого не дивують. А ось гаджет, який був би універсальним й не підводив, вибрати не так просто. Сьогодні розглянемо ноутбук ASUS - високий стандарт надійності та якості.
Універсальний “воїн”
Широкі технічні характеристики тісно переплетені з надійними технологіями, стильним дизайном та відповідають великому діапазону потреб користувачів:
- ділові,
- геймерські,
- універсальні,
- офісні тощо.
Вони охоплюють весь спектр користувачів, при цьому не зупиняється вдосконалення кожної моделі, процесорів, дизайну.
Головне - надійність у роботі, відповідність критерію ціна/якість та універсальність.
Критерії вибору ноутбука Asus
Звісно перед покупкою техніки варто визначитись з наступними критеріями:
- розмір і кольоровий спектр екрану,
- характеристики процесору, матриці, комплектуючих,
- варіанти матеріалу корпусу,
- цілі для використання.
Необхідні параметри продвинутості ноутбука складають вартість. Тож коли пазл складаєть, ви точно маєте те, що бажаєте без фінансових переплат.
Асортимент має наступний модельний ряд:
- ігрові, геймерські - потужні, продуктивні з відмінною графікою та памяттю. Вони відрізняють вражаючим дизайном та швидкістю.
- ділові, бізнесові - презентабельні та продуктивні, а ще це оптимальний для керівника лептоп.
- “робочі конячки” - спеціалізовані під професійні програми і офісні стандарти гаджети.
- для навчання - віддалене навчання стало індикатором затребуваності таких варіантів. Виконують нескладні процеси та полегшують навчання студента чи школяра.
- “універсальні бійці” - поєднання різного спектру характеристик. Це надійні та ефективні девайси для роботи та розваг.
- дизайнерські - ні це не про зовнішній вигляд, а швидше направленість для роботи дизайнера, де необхідним є якість матриці з потужним графічним ядром. Такі девайси як найкраще підійдуть для фото і відео обробки, створення графіки та роботи з дизайнерським софтом.
Дисплеї також мають неабияку варіацію діапазону: від планшетовидних 11,6 до серйозніших 17,3. Звісно від цього буде залежати універсальність, вага та товщина моделі.
Тож при дистанційній роботі в умовах виконання завдання в різних і непередбачуваних місцях знаходження варто обрати девайс середніх розмірів з відносно продуктивними технічними параметрами.