14 липня, 2024
Ми в соцмережах

Де можна купити елітний та якісний алкоголь

  • 19 червня, 2024 10:14

 Історично склалося так, що будь-який якісний спиртовмісний напій в Україні потрапляє безпосередньо в преміум-сегмент. Так проявляються особливості його виробництва, де основними складовими собівартості продукту є сировина і технологія виготовлення. У всьому світі в різні епохи всілякі культури і цивілізації створювали винні вироби з плодів винограду і різних ягід.

   Якщо ви шукаєте елітний алкоголь за доступними цінами, ви потрапили в потрібне місце. Інтернет-магазин Еліт-Алко пропонує найширший вибір елітних спиртних напоїв з усього світу. Купити горілку дешево, а головне гарної якості на сьогоднішній день дуже просто. Головне не витратити всі свої кошти на улюблені напої.  Перш за все, пам'ятайте, що закупівля алкоголю повинна здійснюватися виключно в повноцінних магазинах, а ще краще, якщо це будуть спеціалізовані алкогольні магазини. Так, наприклад, купити алкоголь дешево можна в мережі інтернет-магазинів Еліт-Алко.

   Але як серед усіх цих численних варіантів вибрати якісний алкоголь, який не зашкодить здоров'ю і не призведе до похмілля?

Ось кілька важливих критеріїв.

На що звернути увагу:

  • Точка продажу: не варто купувати алкоголь на сумнівних ринках, в кіосках, у людей, які розгорнули тент або продають товар з автомобіля, або на неперевірених сайтах. Купувати алкоголь краще у великих супермаркетах і спеціалізованих магазинах, які мають право продавати алкогольні напої. Наявність такого документа можна перевірити в торговому залі в куточку споживача.
  • Етикетка: уважно перевірте, щоб етикетка була рівно нанесена, надійно прикріплена, а також щоб не було розривів. Якщо все в порядку, то уважно читайте інформацію на етикетці. У ньому повинні бути вказані найменування продукту, склад, обсяг і міцність у відсотках, країна-виробник, адреса виробництва, протипоказання і шкода вживання, термін придатності і дата розливу.
  • Пляшки та їх вміст: відповідно до статті 11 Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу алкогольних напоїв» алкогольні напої, що містять понад 8,5% етилового спирту, у тому числі горілку, дозволяється розливати тільки у скляну тару, банки з харчового алюмінію, а також у сувенірних пляшках та художньо декорованому посуді зі скла або глазурованої кераміки. Продаж горілчаної продукції в інших ємностях, зокрема в тетра-паках- заборонена.
  • Оформлення: підроблені пляшки можуть сильно відрізнятися від оригінальних, але іноді різницю не видно неозброєним оком, тому варто звертати увагу на деталі. Щоб не помилитися при виборі, зайдіть на офіційний сайт виробника і порівняйте фото оригінального флакона з товаром в магазині.

 Якщо детально ознайомитися із складом та оформленням алкогольних напоїв, можна обрати якісні та оригінальні алкогольні напої. Головне пам'ятайте, що надмірне споживання алкоголем- шкодить вашому здоров'ю.

Поділитись

Новини по темі: