8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Довгострокова автооренда: особливості та переваги послуги

  • 7 листопада, 2019 13:00

Про можливість орендувати транспортний засіб на декілька годин або замовити водія з власним автомобілем сьогодні знає кожен. Але, як бути у випадку, коли авто потрібне на тиждень чи довше? Вам необхідно здійснити тест-драйв та перевірити можливості конкретної моделі перед її придбанням? Вихід є – скористайтесь такою послугою, як довгострокова оренда авто в компанії Avis. Це можна зробити за доступними цінами та з оформленням мінімального пакету необхідних документів. В режимі 24/7 ви можете замовити прокат авто терміном від однієї доби і більше.
 

Що пропонує Avis?

Власний автопарк компанії містить сучасні комфортабельні автомобілі у відмінному технічному стані. Звернувшись саме сюди, ви зможете взяти надовго напрокат транспортні засоби різних відомих брендів, будь-яких марок, класів, моделей.

Avis - Оренда авто на довгий термін

Оренда авто на довгий термін https://www.avis.com.ua/ – це можливість відчути комфорт, легкість керування, мобільність, високоякісну «начинку» сучасного автомобіля. Обравши авто Преміум-класу, ви похизуєтеся перед друзями, а орендуючи модель з економ-категорії – з можете довго кермувати орендованим транспортом, не витрачаючи кошти на придбання власної автівки.

Avis допоможе вам втілити в життя будь-які автомобільні мрії!
 

Чим приваблює довгостроковий автопрокат?

Якщо ви приїжджаєте до іншого міста на відпочинок або у довготривале відрядження – прокат автівки на довгий термін буде ідеальним варіантом. Скористатись такою послугою також доречно, щоб визначитись з вибором моделі, перш ніж придбати її. Уклавши договір з компанією Avis, ви отримаєте цілий ряд значних переваг:

  • Якість та надійність сучасних транспортних засобів;
  • Зручний комфортабельний салон;
  • Демократичну цінову політику та величезний вибір машин;
  • Оперативне оформлення мінімуму необхідних документів;
  • Можливість продовження строку оренди та замовлення додаткових послуг;
  • Вигідні пропозиції для постійних клієнтів.


З Avis довгострокова оренда автомобіля без водія у Києві та інших великих містах України стала більш доступною. Якщо у вас виникли будь-які питання, звертайтеся до спеціалістів компанії в режимі онлайн або зателефонуйте за номером контактного телефону. Вони працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Бронюйте обраний автомобіль заздалегідь і скористайтеся всіма перевагами послуги довгострокового автопрокату. В Avis вас чекають вже сьогодні!

Поділитись

Новини по темі: