17 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Флешмоб «Ми обираємо життя»

  • 25 жовтня, 2019 14:34
«Ми обираємо життя» - саме під такою назвою в рамках участі у Всеукраїнському змаганні «Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine» проходило виконання другого завдання.

Ми виявили проблеми ( відсутність дорожньої розмітки та знаків, необхідність у інфраструктурних обмежувачах швидкості руху (штучні нерівності), недостатня освітленість вулиць, які суперечать сучасним нормам дорожньої безпеки громадян, створюють загрозу життю і здоров’ю здобувачів освіти.  Ці проблеми стосуються міста взагалі і вулиць Київська-Хлібна та Київська-Князів Острозьких зокрема, оскільки ЗОШ № 17 знаходиться саме на цій території. 

Наша команда #0043 спланувала послідовність подій, які призведуть до вирішення проблем. Ми написали публічного офіційного листа-запиту директору «Міськсвітло» м.Житомира.


Провели флешмоб «Ми обираємо життя» з учнями  5-9 класів та організували квест «Я – учасник дорожнього руху», в ході проведення якого було багато зупинок із завданнями, які стосуються дорожньої розмітки, знаків. З перехожими провели опитування та розповсюдили інформаційні картки по правилам дорожнього руху.

Ми очікуємо на взаємозв’язок з перехожими та водіями, адже саме учасники дорожнього руху несуть відповідальність за своє життя і оточуючих. Сподіваємось, що місцева влада покращить роботу необхідних служб для вирішення нагальних проблем, які стосуються нашої школи.

Наш захід викликав інтерес багатьох людей, деякі долучились до квесту  і флешмобу та дякували за те, що такі культурні події проводяться і вони важливі для нашого суспільства.

Дякуємо усім, хто долучився до акції, а в першу чергу батькам, педагогам і вихованцям школи.

Педагог-організатор ЗОШ № 17 
Криковлюк Оксана
Поділитись

Новини по темі: