18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Який найлегший спосіб реєстрації ФОП в Україні?

  • 23 жовтня, 2019 23:03
Багато хто мріє почати власну діяльність. Для того щоб відкрити бізнес та стати приватним підприємцем, потрібно пройти низку необхідних процедур, які допоможуть узаконити діяльність. Найголовнішою серед них є реєстрація ФОП. Самостійно здійснити її можливо, але для цього знадобиться немало часу та терпіння. Краще за все скористатися послугами професіоналів. Вони допоможуть зібрати необхідні документи та підтримають на кожному етапі реєстрації.

Юридична фірма Абсолют надає якісні послуги. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть пояснити як проводиться реєстрація ФОП або СПД за короткий проміжок часу. Користувач має можливість в будь-який час проконсультуватись із спеціалістом організації. На сайті фірми кожен має змогу ознайомитись з цінами на послуги. Є одразу декілька пакетів послуг, що надає можливість клієнту обрати оптимальний варіант. На сайті також представлені відповіді на найпопулярніші питання про реєстрацію ФОП, що допоможе користувачеві стати більш обізнаним в даному питанні. Консультація юриста безкоштовна.
 

Навіщо потрібна реєстрація ФОП:

  • Укладання угоди з організацією без додаткових витрат. Замовнику не доводиться витрачати кошти на оплату великої кількості комісій;
  • Деякі організації не погоджуються співпрацювати з фізичними особами, оскільки вважають їх недостатньо надійними. Інші погоджуються за певних умов, які виявляються не дуже вигідними для незареєстрованого приватного підприємця;
  • Така організація виглядає серйозніше в очах замовника. З такою особою спокійніше домовлятися та співпрацювати. Крім того, ФОП отримує більші гонорари за свої проекти, ніж фізична особа;
  • ФОП надає можливість отримувати трудовий стаж. В людини наявні офіційні документи про доходи. Надаються переваги при отриманні візи, кредиту тощо.

Кожному підприємцю варто знати про такі явища, як Єдиний Податок та Єдиний Соціальний внесок. Різницю між ними краще всього пояснить професіонал. Консультація з юристом фірми Абсолют безкоштовна, тож це чудова нагода задати всі хвилюючі питання.

Самостійно зареєструвати ФОП можливо двома шляхами: зайшовши до державного реєстру або скориставшись сервісом Міністерства Юстиції України. Варто зазначити, що в першому випадку доведеться співпрацювати із посередниками. Для реєстрації другим шляхом достатньо перейти на офіційний сайт зазначеної інстанції.
Поділитись

Новини по темі: