14 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Весільна арка – важливий святковий атрибут

  • 22 жовтня, 2019 23:56

Виїзні церемонії, святкування в великих залах, фотозони, традиційне весілля не обходяться без важливого і, у той самий час, дуже красивого атрибуту як весільна арка. І якщо ви досі ще замислюєтесь над тим, потрібна вам вона на святкуванні чи ні, ми підібрали кілька варіантів, коли весільна арка відіграє важливу естетична та практичну роль.
 

Навіщо вона нам потрібна?

Перший аспект, який ми розглянемо – практичний. Арка має порівняно великі розміри та відрізняється від інших елементів декору. Тому з практичної точки зору її можна використати як центральну локацію, яка буде фоном для молодят. Таким чином, під час святкування у ресторанах, весільні арки використовують фотоном для столу, де сидять наречений з нареченою. Для цього випадку ідеально будуть пасувати квіткові арки у формі серця. Тож ви можете вибрати у каталозі весільних арок моделі “Бароко” та “Біла ніжність” залежно від того, у якому стилі оформлена зала. Наприклад, для світлої зали більш підійде “Біла ніжність”. Для залах інших кольорів, оформлених круглими букетами або іншим, у нагоді стане модель “Бароко”.

Навіщо вона нам потрібна?

Також весільні арки можна вважати доповненням до інтер’єру або традиційним елементом. Якщо ви зібралися грати традиційне українське весілля, вам ніяк не обійтися без цього атрибуту. Адже здавна форма арки-підкови символізує добробут у родині та злагоду. До того ж, за допомогою моделі “Український стиль” ви можете зробити фотозону для гостей, а поруч розмістити традиційні вінки. Таким чином фото вийдуть чудові та колоритні. А от модель “Українські мотиви” чудово підійде для тих, хто хоче організувати виїзну церемонію. Саме у ній можна проводити центральну частину весілля – шлюбні обіцянки. Чудова та легка тканина, яку використали для декору, підкреслить чистоту цього дійства, а квіти додадуть колориту, а також стануть контрастом для білосніжної весільної сукні.

весільні арки можна вважати доповненням

Якщо вам до вподоби європейські весілля, то можна обрати класичну форму арки з живими квітами та прикрашену стрічками. У такому разі цей елемент буде доповненням до загального декору, а також місцем, де гості можуть привітати молодих. Для реалізації таких цілей ви можете обрати модель “Рожева фантазія”. Вона зроблена дуже аккуратно та прикрашена живими квітами з стрічками, які гармонійно звисають донизу. Або інша модель “Бірюзове весілля”. Ваш вибір залежить лише від загальної колористики весілля. Усі атрибути цього чудового заходу мають гармонійно співіснувати один з одним.

Веселого та щасливого вам весілля! 

Сподіваємося, ви оцінили переваги весільної арки та її необхідності на яскравій та пишній церемонії-святкуванні. 

Веселого та щасливого вам весілля!

Поділитись

Новини по темі: