8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Що почитати, коли треба заспокоїтися

  • 12 жовтня, 2019 13:25

Наше сьогодення дуже мінливе, щодня світ кардинально змінюється, а отже міняємося і ми. Сучасна людина постійно піддається стресу: вдома чи на роботі. Якщо неконтрольовані емоції часто псують вам життя, то пора щось робити! Читання - ось один із найдієвіших методів самозаспокоєння, звичайно, якщо знати, що читати. Про це розповімо далі.

Нехудожні книги, книги для релаксу - хороший варіант провести час з користю.

Звичайно, ніхто не знецінює довгі напружені історії з карколомним сюжетом, та й наврядчи це - найкращий спосіб розслабитись.

Пам`ятайте, добрі книги для дорослих, світлі позитивні книги теж існують, і щоб їх прочитати, не обов’язково йти до дитячого відділу.
 

Що таке розмальовки антистрес, і чому вони потрібні в першу чергу дорослим?

Напевно, ви не раз чули про те, що малювання позитивно впливає на емоційний стан людини. Справді, виводячи дрібні узори ми відволікаємось, заглиблюємося в себе і заспокоюємося. За допомогою кольорів ми можемо передати наші емоції на папері не зриваючись при цьому на інших. Якщо ж олівці та пензлики не ваша історія, пропонуємо короткий перелік книг для душевної рівноваги.

Книга для релаксу - це посібник Раяна Голідея "Зберігайте спокій. Щоденна інструкція з вирішення проблем". Тут, здавалося, і не потрібно нічого пояснювати, книга розповість про швидкі, а головне дієві методики самозаспокоєння, та не тільки, адже автор пішов далі, він намагається змінити саме наше ставлення до тих чи інших речей, подій тощо. Мовляв, менше причин - менше хвилювань.

Денні Грегорі "Стуліть пельку своїй мавпі". Новинка від видавництва Фабула розповість нам як бути, коли твій внутрішній критик постійно бере гору, як відпустити внутрішні переживання і рухатись вперед. "Потрібно лише стулити рота своїй мавпі, і жити стане легше", - запевняє автор.

"Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди!" Марі Кондо. Метод КонМарі відомий у всьому світі. Ще з дитинства авторка прагнула зробити прибирання ефективним, а свій дім затишним, в її книзі ви знайдете не тільки поради про те, як впорядкувати свій простір, а й нарешті викинете геть всі непотрібні, обтяжливі речі та емоції.

"WAKE UP! (Прокидаємось!) або Як перестати жити на автопілоті" від Кріса Барез-Брауна. Інколи ми відчуваємо неспокій, навіть якщо конкретної причини немає. Страх і нестабільність стають фоном нашого життя. Якщо більшість ваших дій автоматичні, а життя втратило смак, ця книга точно для вас. Досить хвилюватись через дрібниці, почніть знову радіти життю, будьте усвідомленими та цінуйте кожну мить. Не намагайтесь вирішити геть усі проблеми водночас, це тільки підсилить ваш гнів. Робіть все виважено і поступово.

"Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи", Мік Вікінґ. Книга розповість секрети найщасливіших у світі людей, а чудові ілюстрації допоможуть краще їх зрозуміти. Якщо ви ще не встигли придбати цю крихітку, мерщій виправляйтесь, адже осінь чи ненайкраща пора для хюґе. Сімейний затишок, позитивна атмосфера і релакс навіть у похмуру погоду гарантовано.

Поділитись

Новини по темі: