Ми в соцмережах

Організація весілля: як зробити щоб все пройшло ідеально

 • 19 липня, 2019 1:37

Нажаль, складна організація весілля змушує все більше пар відмовлятись від урочистого святкування, віддаючи перевагу простій церемонії і скромному застіллю лише з близькими. Але кожному хочеться провести такий важливий день помпезно – так, щоб його пам’ятали всі запрошені. Саме тому стали такими популярними послуги професійного весільного організатора. Івен-агенції пропонують вигідні умови співпраці, доступні ціни і можливість обійти стороною всі організаційні проблеми. Молода пара буде просто насолоджуватись прекрасним днем і своїми враженнями від нього.
 

Що потрібно врахувати, організовуючи весілля

Після того як пропозицію зроблено, наступає етап підготовки. В період від заручин до весілля потрібно багато чого встигнути, не забути, організувати і реалізувати. Це важко зробити без професійних порад і підказок, які допоможуть все передбачити заздалегідь і позбавлять від зайвого нервування в найголовніший день у житті.Отже, почнемо:

 • Дата весілля. Обираючи дату весілля, бажано зупинитись на вихідному дні. Так більшість гостей зможуть привітати молодят зі святом. У РАГСі дату призначають через певну кількість днів з дня подачі заяви. Якщо дата реєстрації не збігається з бажаною, можливо поставити підписи на свідоцтвіпро шлюб завчасно, а на святі просто обмінятись клятвами.
 • Вінчання. Багато парне тільки реєструють відносини в цивільному порядку, але і вінчаються. Важливо переконатись, що на день коли назначене весілля немає великих свят. Зазвичай в церкві без шлюбного свідоцтва не вінчають, тому його наявність бажана.
 • Концепція майбутньої урочистості.Вона може бути різноманітною. Можна зробити весілля в народному стилі, в мега-сучасному, в класичному, вінтажному, рокерськомуі т. д. Все залежить від особистих побажань і фантазії. Найскладніше, всі деталі витримати в одному стилі.
 • Вибір місця.Потрібно врахувати не тільки пору року, а і транспортну розв'язку, наявність прилеглої території, години роботи, планування залів. В деяких закладах можуть бути доплати якщо гості затримаються. Гарно обладнаний танцмайданчик також важливий. Стоянка для автомобілів і т.п. Прикрашання залу також ляже на плечі організаторів.
 • Запрошення.Дизайн-макет, текст і карта як дістатися – ось що повинно бути в листівці. Але заповняти її від руки, особливо коли на весіллі багато гостей, занадто довго. Це можуть зробити організатори. Вийде дуже концептуально і стильно.
 • Розсадка за столом. Поруч з молодими зазвичай сидять друзі нареченого і нареченої, а також батьки. Інші столи можуть розміщувати по 6-10 чоловік, стояти в довжину, або буквою П. Це залежить від розмірів, можливостей приміщенняі особистих побажань. Сідати гості можуть за своїм бажанням, або відповідно до відведених місць.
 • Аперитив.Перед банкетом гості зможуть пригоститися напоями і канапками, поки молоді будуть на фотосесії.
 • Меню. Вічний вибір між рибою і м’ясом буде вирішено. Можливо замовити те і інше. Також важливі закуски, алкогольні і безалкогольні напої.
 • Пам'ятні подарунки гостям. Наприклад, дівчатка отримують стрічки, а хлопці – бутон’єрки.


Звісно існує ще близько сотні маленьких і не дуже організаційних питань, які потрібно вирішити. Професійна допомога в цьому дійсно не завадить.
 

Як обрати організаторів

Щоб знайти гарного спеціаліста достатньо звернути увагу на такі показники:

 1. Професіоналізм. Весільний фахівець повинен бути професіоналом у своїй справі. Потрібно звернути увагу на рівень уже проведених свят. Якщо такої можливості немає,достатньо послухати що і як каже людина. Наприклад, рівень володіння необхідною інформацією, наявність впевненості ічи погоджується на все, що йому скажуть.
 2. Пунктуальність. Організатор повинен бути пунктуальним. Це стосується не лише зустрічей, але і видачі результатів роботи. Адже кожен нюанс потрібно узгоджувати і коригувати, якщо щось не влаштовує.
 3. Адекватність. Якщо спеціаліст постійно розповідає який він першокласний, а не обговорює свято, тоді можуть бути проблеми.
 4. Договори і гарантії. Договір підписується завжди, адже весілля – послуга не з дешевих, тому потрібні гарантії що її рівень буде не нижче домовленого.


Щоб бути впевненими у своєму святі, можна скористатись послугами агенції https://pikan.com.ua/.

Поділитись

Новини по темі: