15 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Виставковий стенд: для чого потрібен, і де замовити?

  • 15 червня, 2021 16:29
Одним із найпопулярніших способів реклами вважається проведення заходів чи продажу на виставкових стендах. Сьогодні такий спосіб популяризації товарів та послуг обирає значний відсоток виставкового бізнесу України. Виставковий стенд монтує та виготовляє компанія, котра займається створенням таких конструкцій та виконує їх з урахуванням дизайну та параметрів засновника.

Ви, як власник бізнесу, теж можете замовити такі виставкові стенди. Його найчастіше встановлюють у торгівельних центрах чи місцях з великим скупченням людей. Чому?

Стенд має відкритий формат і частково нагадує сцену, тому і використовують такі виставкові стенди на популярних локаціях, щоб люди могли долучитися чи то до заходу, який проводиться, чи то просто поспостерігати за тим, що відбувається на стенді. Часто виставковий стенд встановлюють для продажу товарів, або ж для проведення концерту, конференцій, брифінгів. Це чудова можливість прорекламувати бізнес і провести свій захід на гідному рівні.

Замовити якісну конструкцію виставкового стенда можна від виробника EXPOLINE (https://expoline.ua/). Саме тут ви зможете обрати найкращі варіанти таких конструкцій, замовити їх згідно з власними параметрами та з урахуванням дизайну, який відповідає вашому бізнесу. Даний виробник має позитивні відгуки від українського бізнесу та має чудову репутацію на ринку.

Коли необхідний виставковий стенд?


Якщо ви хочете підвищити пізнаваність та популярність власного бренду чи компанії, варто спробувати різноманітні піар-заходи, які будуть зосереджені на цьому. Зокрема, чудовою ідеєю буде створити в людному і популярному місці виставковий стенд. Він потрібен в таких випадках:
  • Під час проведення масового заходу від компанії чи бренду. Концерти, виставки, семінари – все це чудова можливість залучити більшу аудиторію до свого бізнесу і при цьому провести цікавий захід;
  • Для проведення конференцій чи брифінгів, куди можна запросити відомих діячів, і таким чином провести корисний захід для людей;
  • Святкування дня народження компанії та подібні активності – також вітаються. Чудовою рекламною акцією буде. Якщо під час такого святкування компанія залучає клієнтів до виставкового стенда, ознайомлює з продукцією та послугами безкоштовно.

Це лише популярні ситуації, коли виставковий стенд буде в пригоді, проте ви його можете замовити й для власних цілей.

Порада: де замовити виставковий стенд?

А от замовляти таку конструкцію важливо уважно та ретельно, враховуючи матеріали конструкції та якість такого стенду. Також важливо створити необхідний дизайн для стенда, щоб він стосувався вашого бренду чи компанії. Спеціалісти котрі займаються створенням такого стенду, повинні надати обслуговування стенду під час заходу, а також допомогу професійних спеціалістів у його проведені.
Поділитись

Новини по темі: