11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Переваги встановлення надмогильного пам’ятнику з граніту

  • 27 квітня, 2021 9:53
Втрата близької людини – дуже важкий етап у житті. Коли трапляється така біда, дуже важко зосередитися, продумати усі деталі проведення рідної людини в останню путь, а про обрання пам’ятнику – і мови бути не може, адже явно в такі моменти, не до цього. Пам’ятник – це можливість залишити пам'ять про близьку людину, створити невеликий простір, куди буде змога прийти, поговорити із душею людини, побути поруч. Для рідних часто пам’ятник займає дуже важливе місце.

Його концепцію та вигляд продумують ретельно та довго, проте не у всіх є на це сили після важкого потрясіння. Тому компанії, що займаються виготовленням таких пам’ятників пропонують готові ескізи, варіанти, та усіляко курують процес встановлення пам’ятнику, аби допомогти родичам після втрати.

Встановлення якісних пам’ятників у Львові пропонує перевірена компанія, що виготовляє пам'ятники Білий Ангел. Широкий вибір дизайну, якісні матеріали, натуральний камінь та професійний підхід – все це ви отримаєте від спеціалістів компанії. У такому непростому питанні дуже важливо контактувати саме з професіоналами, що і пропонує компанія Білий ангел (https://granitlviv.com.ua/).

В останню путь: про концепцію пам’ятнику

Звісно, дуже важко відійти після втрати близької людини, інколи – це займає роки. Але залишити гідну пам'ять про рідну людину – прагне кожен, адже це не лише виявлення скорботи та любові, а і шани. Тому концепцію пам’ятнику починають розробляти разом зі спеціалістами. 

У цей процес входить:

  • розробка дизайну пам’ятнику (зображення, вид гравіювання);
  • обрання матеріалу пам’ятнику (найчастіше – граніт);
  • визначення параметрів пам’ятнику, а також використання декоративних елементів (створення лавочки, свічника чи вази).

Допомога фахівців у такому випадку буде просто необхідною, особливо, якщо ви стикнулися з бранням пам’ятнику – вперше. 

Гранітний пам’ятник: переваги

Під час обрання пам’ятнику виникає питання: «Який матеріал найкраще обрати для його створення?». Найчастіше для створення таких пам’ятників використовують граніт. Цей матеріал є відносно недорогим, виділяється такими якостями як: стійкість до перепаду температур, стійкість до вологи, довговічність, красивий вигляд. Окрім того, завдяки доступності матеріалу, можна обрати великі габарити пам’ятнику, чи унікальний дизайн, у той час, як зробити це за допомогою іншого каменю – буде дуже дорого. Гранітний пам’ятник – найкращий варіант, аби зберегти пам'ять про рідну людину.
Поділитись

Новини по темі: