8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Поштомати Meest — першопроходець безконтактних відправок

  • 18 березня, 2021 17:31
Безконтактна доставка — тренд майбутнього, який доступний вже зараз. Обмежити контакти під час другої хвилі пандемії Covid-19 прагнуть все — це стосується і поштових відправлень робочих документів, і бандеролей або посилок сім'ї та друзям.

Першопроходець безконтактних відправок на ринку України — це глобальна група компаній Meest. Розвивати інноваційний сервіс з доставки через поштомати Meest почали ще кілька років тому, а зараз у компанії мережу почтоматов, яка налічує понад півтори тисячі автоматизованих пристроїв.

Сьогодні у компанії Meest єдині в країні почтомати, через які можна не тільки отримати, але і відправити посилку.

Чому саме почтомати

Гарантують комфорт і безпеку. Відправлення та отримання посилок через почтомат допомагає уникнути контактів з людьми. Вам не потрібно стояти в черзі, спілкуватися з кур'єром або представником поштового відділення. Для відправки потрібні тільки почтомат і смартфон.

Частина почтоматов Meest працюють до 20:00, інші — цілодобово. Щоб оформити відправку або отримати посилку, не потрібно підлаштовувати графік, як це часто трапляється з поштовими відділеннями. Крім того, почтомати встановлені в зручних місцях: на заправках, в супермаркетах і прибудинкових магазинах, в торгових і бізнес-центрах, спортзалах.

Як працюють почтомати

Якщо вам потрібно відіслати посилку:

  • Встановіть додаток Meest на телефон або додайте у свої контакти в Telegram до чат-бота компанії.
  • Для відправлення відскануйте QR код. Він розташований зверху почтомата.
  • Зробіть в додатку онлайн-посилку і внесіть вдповідні данні, скориставшись підказками.
  • Після створення посилки виберіть почтомат, в який ви бажаєте її відправити. Ви можете зробити це з інтерактивною карткою в додатку або за допомогою бота.
  • Покладіть посилку в почтомат і закрийте його. Через секунду в додатку буде статус «Відправлено». У чат-боті з'явиться вся інформація про відправку.

Відправлення та отримання посилок через почтомат займає декілька хвилин. Серед послуг компанії є надшвидка доставка з почтомата в почтомат протягом 5-ти годин. Зараз послуга можлива тільки по Києву. Щоб нею скористатися, треба покласти посилку в почтомат і оформити відправку до однадцятої вечора. Надіслати з почтомата в почтомат посилку по Україні можна в будь-який зручний для відправника час — доставка відбудеться протягом одного-двох днів.
Поділитись

Новини по темі: