29 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Газові навантажувачі: переваги, особливості, поради щодо вибору

Газові навантажувачі: переваги, особливості, поради щодо вибору

  • 1 квітня, 2019 12:33

Для забезпечення нормальної діяльності складських і виробничих приміщень майже всіх сфер діяльності, великих торгових закладів, логістичних центрів, сільськогосподарських підприємств та інших подібних об'єктів необхідно мати в наявності автонавантажувачі. За допомогою цих машин проводиться завантаження і вивантаження автотранспортних засобів, залізничних вагонів, контейнерів, а також переміщення всіляких вантажів по території підприємств, складування їх на стелажах.

У першу чергу сучасні навантажувачі розрізняють за використовуваним типом палива (енергоносія). Це може бути:

  • електрика;
  • бензин;
  • дизпаливо;
  • газ.

Електронавантажувачі - екологічні, компактні і універсальні, працюють майже безшумно, однак вони найдорожчі за вартістю, якщо порівнювати з аналогічними машинами, що використовують інші види палива. Дизельні навантажувачі - найпотужніші та продуктивні, але під час роботи сильно шумлять і вібрують, а також виділяють досить забруднені вихлопні гази, що робить практично неможливим їх застосування у закритих приміщеннях.

Бензинові навантажувачі у порівнянні з дизельними аналогами - менш потужні, менше шумлять і вібрують, виділяють менше шкідливих вихлопів, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях, проте тільки при наявності там потужної системи вентиляції; крім того, вони досить дорогі в обслуговуванні.

Саме тому застосування газових автонавантажувачів у багатьох випадках є оптимальним варіантом для бізнесу. Такі машини на газу характеризуються економічністю, універсальністю, підвищеною надійністю, простотою в обслуговуванні, доступністю цін.
 

Особливості газових навантажувачів

Такі машини - багатофункціональні, здатні виконувати практично усі вантажно-розвантажувальні та транспортни роботи (у межах своїх гранічних параметрів). Центр тяжкості газових навантажувачів знаходиться внизу. Крім того, вони мають високий керований міст, що надає техніці відмінну стійкість. Завдяки цьому, машини даного типу можна використовувати для переміщення важких предметів, розміщення товарів на стелажах без ризику перекидання самого навантажувача. Також вони оснащені гідростатичним приводом, що забезпечує більш високу продуктивність і простоту управління технікою.

Таким чином, автонавантажувачі газові є універсальними, безпечними і надійними. Вона відмінно підходять як для роботи на невеликому складському просторі, так і для маневрування в умовах великих просторих площ. У компанії «Денал Груп» покупці завжди можуть вибрати модель, яка оптимально підійде саме для роботи на їх підприємстві.
газовий навантажувач

Подробиці на сайті https://denal.com.ua

Поділитись

Новини по темі: