8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Прокат Mercedes Sprinter у Києві: поради як обрати

  • 15 березня, 2021 20:02
Сучасне життя не стоїть на місці. Подорожі, екскурсії - людина завжди прагне урізноманітнити своє життя. Іноді пошук відповідного автобуса стає проблемою для організаторів екскурсійних поїздок або міжміських (міжнародних) трансферів. Послуга прокату й оренди Mercedes Sprinter в Києві допоможе розв'язувати усі проблеми та вчасно виконати свої зобов'язання.

Mercedes Sprinter - це комфортабельний мікроавтобус бізнес-класу, в якому з комфортом можуть розміститися від 5 до 19 пасажирів, в залежності від моделі. Безсумнівно, це більш вигідний і зручний варіант зустрічі VIP-гостей, ніж оренда декількох автомобілів. Щоб орендувати Sprinter на сайті https://vip-transporter.com.ua/minivenyi/mercedes-benz-sprinter-black/, не потрібно їхати спеціально у компанію, усе можливо вирішити онлайн.

У мікроавтобусі є все необхідне для безпечної й комфортної подорожі на будь-які відстані:

  • Комфортні, об'ємні, м'які сидіння з регульованими підлокітниками порадують  пасажирів;
  • Кондиціонер створює оптимальний температурний режим;
  • Ергономічний і затишний салон, оснащений телевізором і холодильником, дозволить відпочити й розслабитися в дорозі.

Стильний мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter, в оренду пропонує компанія Vip-transporter, автомобіль виглядає стильно і пристойно,  вам не буде соромно перед гостями або діловими партнерами. В автопарку представлені автомобілі бізнес-класу і преміум - класу, що відповідають всім вимогам замовника.

Серед всіх параметрів, які слід враховувати при виборі компанії з оренди автомобілів, слід виділити наступні:

  • Страхування. Уточнюйте у менеджерів, який вид страхування пропонує компанія. Оптимальний варіант - повна страховка. В цьому випадку ви повністю застраховані від непередбачених витрат;
  • З водієм або без нього. Вивчаючи умови, потрібно уважно прочитати всі пункти. Частково можливо поділ оренди на два великі блоки: з водієм або без нього. Вартість послуг першого варіанту вище і не всім потрібен цей вид послуг;
  • Умови оренди. Крім уважно ознайомлення з вартістю оренди за добу, щоб ознайомитись з повернення автомобіля, додатковими вимогами по максимальному пробігу та іншим параметрам. Зверніть особливу увагу на положення щодо приймання автомобіля. Багато компаній вимагають ретельного прибирання і чищення салону. Недотримання цих вимог призведе до штрафів;
  • Сума застави. Ще один важливий момент. Зазвичай споживач залишає за користування автомобілем заставу, яку повертають після закінчення терміну оренди автомобіля.
  • Час роботи. Оскільки автомобілі здаються подобово або погодинно, необхідно ретельно продумати можливість повернення автомобіля у відведений час.

Обираючи авто в оренду для себе, або для своїх важливих гостей, будьте націлені в першу чергу на надійність я зручність подібного автосервісу. 
Поділитись

Новини по темі: