27 травня, 2022
Ми в соцмережах

Країна мальовничих фіордів та привітних людей

  • 7 січня, 2020 18:27
  • 929
У будь-яку пору року Норвегія має прекрасний вигляд, оскільки розташована серед неповторної природи, яка старанно зберігається в своєму первозданному вигляді. Сьогодні Норвегія займає лідируючі місця серед найрозвинутіших країн світу. Це країна щасливих людей, оскільки влада забезпечила високий рівень доходу, надійний захист здоров’я та активний розвиток освітньої системи. Жителі Норвегії, в свою чергу, є законослухняними громадянами, що допомагає підтримувати стабільність розвитку країни.

Якщо говорити більше про мешканців Норвегії, то можна сказати, що це народ, який береже тисячолітні традиції та поважає їх. Саме завдяки цьому ми можемо дізнатися про цікаву культуру країни та поринути у цю особливу атмосферу скандинавської країни. По всьому світу відомий незвичайний спів йойк. Фольклор Норвегії повний неймовірно цікавих казок та легенд, герої яких не залишають байдужою жодну людину. Саме в цій країні сонце щоранку вирушає в подорож на спині ведмедя, а кров відважних воїнів розливається північним сяйвом на небі уночі.

Для того щоб купити тури в Норвегію та відвідати найвизначніші місця не потрібно багато грошей, оскільки вся краса в природі. Саме тут розташовані мальовничі фіорди та заворожливі льодовики. Тут і там зустрічаються високі водоспади та глибокі ріки.

Знайдуть для себе розвагу й люди, які люблять активний відпочинок, оскілки це осередок зимових видів спорту. Тут можна кататися на лижах та сновбордах, відправитись у екстремальну подорож на човні чи каяках. Можливо прогулятися горами пішки або ж на велосипедах. Це країна для любителів альпінізму. В Норвегії розташовано 44 національних парки, тому туристу буде де погуляти. Це ідеальна країна для відпочинку подорожуючих, які не люблять великої кількості людей навколо та шуму.

Кожному варто відвідати Осло. Це місто, окутане історіями про величних та відважних вікінгів. Тут розташовано чимало пам’яток архітектури та музеїв. Турист має змогу прогулятися стежками тролів та інших чудернацьких істот. Саме тут розташована найвища в Європі скельна стіна, яка має декілька видів складних маршрутів. 

Норвежці обожнюють море. Національна кухня переповнена неймовірно смачними стравами із морепродуктів та м’яса. Обов’язково варто спробувати національний суп бака лао та особливий сир бруност. Зі смаколиків найвідомішим є вафельне печиво крумкаке.
Поділитись

Новини по темі: