14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Працівникам агросектору надаватимуть бронювання від мобілізації на рік

Працівникам агросектору надаватимуть бронювання від мобілізації на рік

  • Фото: Ілюстративне
  • 16 червня, 2024 10:04

Для представників агросектору розширили можливості бронювання від мобілізації, щоб створити умови безпечного збору врожаю.

Про це повідомив в.о. міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час Black Sea Security Forum 15 червня, передає УП.

"Перше – це автоматично пролонговані існуючі бронювання на три місяці без необхідності подавання жодного пакета документів. Друге – подальше бронювання буде надаватись на 12 місяців, до цього було шість.

Третє, по певних професіях, наприклад, трактористи, агрономи, ветеринарні лікарі, є можливість бронювати ту кількість працівників, яка критично необхідна, при цьому отримуючи погодження від військових".

Загальна норма бронювання, за словами міністра, до 50%, але по певних професіях можна подати клопотання з обґрунтуванням щодо збільшення цієї кількості.

Також він додав, що на певних напрямках кількість працівників зменшилась приблизно до 20%. Це означає, що зросло навантаження на решту, тому що велика частина працівників мобілізувалася. Найбільш потрібні, на його думку, і в агросекторі, і в Збройних Силах – інженерні професії: трактористи, машиністи, інженери елеваторного обладнання.

Поділитись

Новини по темі: