26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Нічний тариф на електроенергію залишається: в НКРЕКП спростували інформацію про його скасування

Нічний тариф на електроенергію залишається: в НКРЕКП спростували інформацію про його скасування

  • 27 червня, 2019 10:31
  • 846
Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявила про те, що нічний тариф на електроенергію для населення України продовжить діяти після 1 липня поточного року.

Відповідне роз'яснення розміщено на сайті регулятора
 

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що тарифи на електроенергію для побутових споживачів (населення), диференційовані за періодами часу, продовжують діяти після 1 липня 2019 року", - сказано в повідомленні. 


За наявності відповідного обліку споживання, коефіцієнт для двозонного тарифу становить 0,5 від звичайного тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми з 23 годин до 7 годин, і повний тариф в інші години доби. 

Коефіцієнт за тризонними тарифами становитиме 1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми з 8 години до 11 години та з 20 години до 22 години. 

Повний тариф діє у напівпіковий період з 7 години до 8 години, з 11 години до 20 години, з 22 години до 23 години. Водночас, в години нічного мінімального навантаження енергосистеми з 23 години до 7 години коефіцієнт становитиме 0,4 від звичайного тарифу на електроенергію.

Раніше голова правління "Житомиробленерго" заявляв, що з 1 липня в Україні буде скасований нічний тариф на споживання електроенергії для населення.
Поділитись

Новини по темі: