8 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • 9,9 балів з 10-ти ЖК «Фаворит» отримав нагороду від Booking.com «Guest Review Awards»

9,9 балів з 10-ти ЖК «Фаворит» отримав нагороду від Booking.com «Guest Review Awards»

  • 24 січня, 2019 16:15

Найвідоміший сайт інтернет - бронювання житла Booking.com відзначив нагородою житомирський житловий комплекс «Фаворит». Відзнаку «Guest Review Awards» комплекс отримав на основі високих оцінок гостей – 9,9 балів з максимальних 10-ти. Це найвищий показник  Житомира та Житомирської області.

«Для нас це стало приємною несподіванкою! З часу заснування житлового комплексу ми завжди намагаємося створити найкращі умови для наших мешканців та гостей. Приємно, що люди відвідуючи ЖК «Фаворит» не тільки лишаються задоволеними, але й діляться своїми відгуками у мережі Інтернет. Ця нагорода для нас особливо цінна та важлива», - каже директорка ТОВ «Фаворит Девелопмент Компані», Ірина Струтинська.

Програма Guest Review Awards проводиться Booking.com щорічно, щоб відзначити партнерів з найкращими рейтингами. Які підтверджують оцінки, залишені їхніми відвідувачами про комфорт, інфраструктуру, зручність та інші критерії. Загалом, на сайті нараховуються понад 1,7 млн об’єктів у 227 країнах світу.

«Ще до будівництва ми багато працюємо над тим, аби створити сучасний, комфортний і затишний простір для наших мешканців та їхніх гостей. Наприклад, інженерні рішення ЖК «Фаворит» завжди на крок попереду інших багатоповерхівок Житомира», - говорить головний архітектор Житлового комплексу, Юрій Варламов.

Житловий комплекс «Фаворит» почали зводити у 2011 році, зараз зведено та здано в експлуатацію три будинки, у 2018 році розпочалося будівництво четвертої житлової багатоповерхівки. Одночасно зі зведенням житла тут займаються облаштуванням прибудинкової території. У компанії переконані, що комфорт гостей чи мешканців не має обмежуватися у стінах однієї квартири.

м.Житомир, вул.І.Сльоти, 49-д

Тел: (098) 461-65-69

Поділитись

Новини по темі: