27 травня, 2022
Ми в соцмережах

У Житомирі розгорівся скандал через продуктовий магазин

  • 8 липня, 2008 17:07
  • 2030
Працівники та покупці магазину “Золота нива”, що розташований на розі вулиць Черняховського та Малої Бердичівської в Житомирі, мають намір захистити заклад торгівлі від закриття.

Приміщення знаходиться у власності міської ради, яка виставила приміщення на конкурс. Впродовж 40-ка років магазин здійснював діяльність на умовах оренди. Обурення директора торгового дому “Житомир-хліб”, до складу якого входить і “Золота нива” Сергія Немаловського викликав той факт, що проведення конкурсу на земельну ділянку, де розташоване приміщення, відбувся без його участі.

За словами Сергія Немаловського ініціативна група зібрала майже тисячу підписів жителів найближчих будинків, які проти закриття магазину, пише "ПроЖитомир".

Іншу думку з цього питання має мерія. За словами директора комунального підприємства «Агентство з управління майном»  Житомирської міської ради Володимира Загурського, договір про оренду зазначеного приміщення було укладено наприкінці 2006-го року строком на 11-ть місяців.

По його закінченню торговий дім «Житомир-хліб» подав заявку на продовження оренди і отримав відмову від «Агентства з управління майном», оскільки право на подальшу оренду приміщення буде виборюватись на конкурсних засадах. Причини такого кроку наступні: «Протягом терміну дії договору-оренди мали місце прострочення орендних платежів впродовж 4-ох місяців. Згідно договору несплата орендної плати впродовж 3-х місяців є підставою для розірвання договору оренди. Крім того в порушення умов договору, які згідно Закону про оренду державного комунального майна є істотною умовою, орендарем не було застраховано приміщення», – повідомив Володимир Загурський.

Торговий дім «Житомир-хліб» був письмово повідомлений про проведення конкурсу. Крім того, умови та терміни конкурсу були оприлюднені у муніципальній газеті «Місто», - розповів очільник «Агенства з управління майном». Суд відмовив Житомир-хлібу в клопотанні, не вбачаючи достатніх підстав для його задоволення, повідомляє радіостанція "Житомирська хвиля".

Конкурс на оренду приміщення пройшов без участі власника магазину Золота нива», який не виявив бажання брати в ньому участь. Після цього відбулось ще декілька судових засідань.

На сьогоднішній день Корольовська виконавча служба видала постанову щодо виконання рішення суду про звільнення приміщення торговим домом «Житомир-хліб». Добровільний термін виконання даної постанови закінчився 3-го липня.

До слова, банку там ніякого не буде.

Приміщення виставили на конкурс, який виграла житомирська фірма "Продсоюз". До речі, вони вже сплатили 20 000 грн, хоча щє не почали господарювати у законно орендованому приміщенні. 

«На конкурс ми виставляли це приміщення без права зміни призначення, там і надалі має бути продуктовий магазин», — пояснив Володимир Загурський.

фото: Скандальній Житомир

Поділитись

Новини по темі: