10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Зміни в правилах призову до армії можуть чекати на українців

Зміни в правилах призову до армії можуть чекати на українців

  • Фото: ілюстративне
  • 24 червня, 2022 11:20

Президент України Володимир Зеленський в одному зі своїх звернень підкреслив, що війна з росією може стати причиною змін в правилах призову громадян до армії.

Інформацію надав офіційний Telegram канал Президента.

Зеленський сказав, що повномасштабна війна росії проти України змусила багатьох громадян взяти до рук зброю, хоча раніше вони не мали нічого спільного із військовою справою. Вони навчились володіти цією зброєю і сьогодні гідно захищають честь своєї країни.

Під час діалогу зі студентами Ізраїлю голова держави підкреслив, що ізраїльська модель призову до армії сьогодні розглядається Україною, оскільки це було б хороше рішення для неї в сучасних умовах. Зокрема, зміни в правилах призову стосуються студентів. Звичайно, ідея буде обговорена з громадськістю.

"Те, що наші люди будуть знати, як воювати, те, що більшість з них це знають, після того, як з'явилась територіальна оборона, велика кількість людей, вже рахується у сотнях тисяч, вони захищали нашу державу спочатку голіруч, а потім вже зі зброєю в руках, говорить про те, що, як раніше, з точки зору захисту нашої держави й армії, а також кількості військових, так вже не буде, і підхід буде змінений і для студентства тощо", – розповів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що в Ізраїлі більша частка студентів призивається на службу до армії. Також вони можуть проходити альтернативну службу. Середній вік студента-першокурсника в цій країні становить 23 роки.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: