10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Житомирські підприємці знову отримують листи від шахраїв: як не потрапити у схему обману

Житомирські підприємці знову отримують листи від шахраїв: як не потрапити у схему обману

  • Фото: ілюстративне
  • 4 липня, 2022 18:13

Кожен з нас має бажання підтримати армію, допомогти їй фінансово. Саме це приваблює шахраїв, які хочуть скористатись моментом, довірливістю та добротою громадян. Наразі серед жителів Житомира активно поширюється лист про потреби армії в фінансовій допомозі.

Про це повідомляє Житомирська військова адміністрація.

Сьогодні Житомирська ОВА отримала чергове звернення від представників бізнесу, які отримали листа з проханням підтримати армію. Шахраї звертаються від імені військової адміністрації, лист містить підпис заступника начальника організації. Це не перший такий випадок, проте зловмисникам все ще вдається нажитись на доброті людей.

«Звертаю увагу усіх – Житомирська обласна військова адміністрація не збирає кошти від громадян, зокрема й на потреби ЗСУ. Допомога для армії забезпечується Гуманітарним штабом при адміністрації, кошти можуть збирати лише офіційно зареєстровані благодійні та волонтерські організації», – підкреслює службовець ОВА.

Лист, який наразі шириться серед житомирських підприємців, є повністю сфальсифікованим. ОВА вже звернулась до правоохоронних органів для вирішення даного питання.

Поділитись

Новини по темі: