14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Запрацював житомирський центр військового рекрутингу

Запрацював житомирський центр військового рекрутингу

  • Фото: фейсбук Сергія Сухомлина
  • 18 червня, 2024 11:34

18 червня розпочав роботу рекрутинговий центр, де кожен бажаючий має можливість отримати докладну інформацію про наявні бойові та цивільні вакансії у бригадах, які базуються на території області, а також у підрозділах Національної гвардії України. 

Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

"Перший рекрут вже записався. До 421 окремого батальйону безпілотних систем ДШВ. І це круте рішення, бо безпілотників зараз вкрай бракує. Це про вибір. Вибір бригади, в якій хочеш служити. Вибір професії, яку хочеш опанувати, або вже маєш навички. Будь-яка людина, наприклад, фахівець з IT, може прийти, долучитись та допомагати в армії своїми навичками", - написав Сухомлин.

Наразі в рекрутинговому центрі надають консультації фахівці з 6-ти бригад десантно-штурмових військ, зокрема розвідувальні, артилерійські підрозділи та сили безпілотних систем. Будуть долучатись і інші підрозділи.

Також у центрі працюватиме управління у справах ветеранів, яке надаватиме консультації щодо державних та місцевих програм підтримки бійців, які закінчили службу в лавах Збройних сил України. 

Фото: фейсбук Сергія Сухомлина

Поділитись

Новини по темі: