30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Військовослужбовцям 95 бригади, що отримали важкі поранення під час захисту України, вручили медалі Міноборони

Військовослужбовцям 95 бригади, що отримали важкі поранення під час захисту України, вручили медалі Міноборони

  • Фото: ЖМР
  • 17 квітня, 2024 11:18

«За поранення» (важке)… Такі медалі від Міністерства оборони України вручили військовим. Відомчі відзнаки отримали Юрій Гуцул, Сергій Сімак та Артем Карандюк.

Про це 17 квітня інформує Житомирська міська рада.

У квітні 2022 року Юрій Гуцул був мобілізований до 95 окремої десантно-штурмової бригади. 12 травня 2022 року був важко поранений біля с. Довгеньке Донецької області, де, виконуючи бойове завдання, потрапив під ворожий обстріл.

Сергій Сімак — уродженець Чернігова. З жовтня 2012 -го по грудень 2022-го служив у 95 окремій десантно-штурмовій бригаді. Важке поранення отримав 16 березня 2022 року під с. Кам’янка Харківської області. Нагороду отримала його дружина.

Артем Карандюк у лютому 2023 року підписав контракт з 95 окремою десантно-штурмовою бригадою. Важке поранення отримав 29 травня 2023 року під Кремінною Луганської області, коли евакуйовував побратимів.

«Три Герої різного віку, але вклад кожного в Перемогу неоціненний. Одному з них 22. Молодий хлопець. Чоловік, який добровільно пішов захищати країну... Це про те, що захист держави, — це не про вік, а про мужність та позицію. Дякую кожному українському Захиснику. Дякую родинам, які підтримали вибір найближчих», — міський голова Сергій Сухомлин.

«Ці хлопці стояли на різних напрямках — у Донецькій, Луганській та Харківській областях… Велика честь вручати медалі захисникам, що повернулися з пораненнями. Поважати ветеранів, бути вдячним тим, хто стоїть на захисті, шанувати пам'ять загиблих — це три складові, з якими маємо жити…», — Андрій Забігайло, начальник управління у справах ветеранів війни.

Фото: ЖМР

Поділитись

Новини по темі: