28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • «Війська йдуть до нашого кордону»: експерт оцінив ймовірність нападу Білорусі

«Війська йдуть до нашого кордону»: експерт оцінив ймовірність нападу Білорусі

  • Фото: ілюстративне
  • 11 травня, 2022 11:06
  • 3316

Білорусь розгорнула сили спеціальних операцій та стягує війська до кордону з Волинню та Рівненщиною. Військовий експерт Олег Жданов оцінив вірогідність нападу Білорусі, як 50 на 50.

Про це він заявив в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону, передає УНІАН.

"Я б повернувся до оцінки вірогідності цього (нападу, - ред.) 50 на 50. Тому що війська все ж таки висуваються до нашого кордону, особливо сили спеціальних операцій і займають там оперативні райони. Заяви Лукашенко в одну сторону, а війська ідуть у нашу сторону. Тому не треба нехтувати цим фактором і бути готовим до зустрічі білоруської армії", - сказав він.

Жданов вважає, що особливо напруження можливої атаки буде найближчими тижнями, або навіть тиждень.

"Коли російські війська почнуть видихатись на Ізюмському напрямку, тоді Путіну потрібно буде чимось заповнювати оперативну паузу, поки він збиратиме чергові резерви для вводу в Україну. Це буде найбільш напружений і небезпечний період", - пояснив він.

За словами Жданова, що стосується загрози у напрямку невизнаного Придністров’я, то тут все залежатиме від ситуації на острові Зміїний, бо він став опорним пунктом для здійснення спроб просування російських військ.

"Якщо ми вогневим контролем утримуватимемо острів, щоб там не розмістились російські засоби протиповітряної оборони, тоді у нас буде контрольована ситуація і в Бессарабії і в Одеській області", - сказав він.

Поділитись

Новини по темі: