3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Війна забрала ще двох житомирян. Вічна слава Героям…

Війна забрала ще двох житомирян. Вічна слава Героям…

  • Фото: Житомирська міська рада
  • 9 лютого, 2024 19:19

Житомир зазнав чергових втрат. На щиті повернулись Герої…

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Добош Владислав Юрійович 31.12.1996 — 03.02.2024

«Народився у Житомирі. Закінчивши ліцей №3, вступив до Національної Академії Національної гвардії України міста Харкова. Після закінчення Академії став на захист України у складі одного із військових підрозділів ЗСУ в 2019 році», — розповідають про Владислава.

Чоловік захоплювався східними єдиноборствами, був кандидатом у майстри спорту з тріатлону. Неодноразово отримував відзнаки за військову службу.

Старший лейтенант героїчно загинув під час виконання бойового завдання із захисту України в Запорізькій області.

Ткачук Віталій Віталійович 17.02.2003 — 25.12.2023

Віталій народився у Житомирі. Закінчивши міський колегіум № 34, вступив до Державного університету «Житомирська політехніка». Паралельно вступив на військову кафедру ЖВІ ім. С.П. Корольова.

«Любив спорт, займався легкою атлетикою в Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард». Мав багато спортивних нагород. Із березня 2023 року у 20-річному віці добровільно став на захист Батьківщини від російських загарбників у складі одного із  військових підрозділів ЗСУ», — розповідають про захисника.

Молодший сержант героїчно загинув 25 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майже через два місяці Захисник на щиті повернувся до рідного міста…

Світла пам'ять і вічна слава Героям…

Поділитись

Новини по темі: