3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Відомчі нагороди та Почесні нагрудні знаки отримали 167 прикордонників Житомирського загону

Відомчі нагороди та Почесні нагрудні знаки отримали 167 прикордонників Житомирського загону

  • Фото: Північний кордон. Держприкордонслужба
  • 12 лютого, 2024 13:28

Прикордонники Житомирського загону отримали відомчі нагороди та Почесні нагрудні знаки.

Про це повідомляє Північний кордон. Держприкордонслужба.

«За вагомий внесок у справу охорони державного кордону, мужність, високий професіоналізм, зразкове виконання військового обов’язку відомчі нагороди отримали майже 150 прикордонників Житомирського загону, які брали участь в активних бойових діях на сході нашої Держави. Поряд з цим десятьох воїнів відзначено Почесним нагрудним знаком «11 прикордонний загін»», — йдеться у повідомленні.

Також за особисту мужність, патріотизм та проявлений героїзм під час виконання бойових завдань шестеро прикордонників нагороджено Відзнаками Міністра оборони України «Захиснику України» й «За сприяння обороні» та одного – Нагрудним знаком «Знак пошани».


Фото: Північний кордон. Держприкордонслужба

Наказом Головнокомандувача ЗСУ Почесного нагрудного знаку «Срібний хрест» удостоєний один з молодших офіцерів прикордонного загону.

Нагороди воїнам-прикордонникам вручив командир військової частини Антон Квятковський. Він привітав прикордонників з отриманням нагород та висловив надію, що саме завдяки таким воїнам Україна обов’язково переможе та вижене ворога з нашої землі.

«Усі отримані Вами нагороди заслужені. Дякую вам за мужність та професіоналізм. Ви молодці. На таких воїнах як Ви сьогодні стоїть Україна, на Вас рівняється молодь. Ви цвіт української нації. Ви її Герої», — наголосив Антон Борисович.

Хвилиною мовчання згадали захисники побратимів, які поклали власне життя за незалежність України.


Фото: Північний кордон. Держприкордонслужба

Поділитись

Новини по темі: