3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Унікальні сакральні лоти: житомирські волонтери проводять аукціон для 95-ої Поліської бригади

Унікальні сакральні лоти: житомирські волонтери проводять аукціон для 95-ої Поліської бригади

  • Фото: Анна Ярмолінська Facebook
  • 24 листопада, 2023 18:16

Волонтери із Житомира спільно з військовим із Золотоноші, який у ході спецоперації взяв на себе відповідальність за фразу "Русскій воєнний корабль, іді на..." проводять благодійний аукціон, метою якого є збір коштів на придбання комплектуючих для РЕБ систем не одної бригади ДШВ та на установку РЕБ аеромобільного батальйону 95-ої Поліської бригади.

Про це волонтери повідомляють на сторінці у Facebook.

“Ми планували робити незначні перерви між аукціонами…але ж у війни немає перерв і вихідних! І цього разу ми хочемо розіграти лот, який бачив, і про який чув весь світ , лот, який має свою цінність для кожного з нас , цей лот є сакральним предметом для кожного українця. 24 лютого 2022 року в ході російського вторгнення в Україну гарнізон українських прикордонників, дислокований на острові Зміїний, був атакований російськими кораблями.На пропозицію капітана крейсера «Москва» здатися в полон один з морських піхотинців, Роман Грибов, дав експресивну відповідь російською, в якій лайка сполучалась з твердим наміром залишатися вірним Батьківщині. Фраза «Русский военный корабль, иди на *уй!» миттєво стала широко відомою та спричинила значний суспільний резонанс. Попри нецензурну форму вислову, її оцінювали схвально, як адекватну відповідь на неспровоковану агресію росії”, - зазначає волонтерка житомирянки Анна Ярмолінська.

Лотом стала марка, випущена в країні в умовах воєнного стану на знак вшанування героїзму українських прикордонників з острова Зміїний та футболка з автографом:

“Роман підписав для нас марки в рамці - це перший лот та футболку з відомим принтом , це другий лот в нашому аукціоні! Усі , хто поповнить рахунок на 40 євро, перший крок, кожний наступний 30євро, та для України перший крок 350 грн - кожний наступний 200 грн, отримають свої номерки!”, - пояснюють умови участі організатори.

Фото: лоти аукціону Анна Ярмолінська Facebook

Реквізити для участі в аукціоні:

 

PayPal:  20arishka14@gmail.com

Приват:  4149437867261552  гривня Ярмолінська Анна

Тож до аукціону можуть долучитись українці та закордонні друзі. Аукціон триватиме до 3 грудня включно.

Зібрані на цьому благодійному аукціоні кошти будуть використані на придбання комплектуючих для РЕБ систем не одної бригади ДШВ та на установку РЕБ аеромобільного батальйону 95-ої Поліської бригади.

Поділитись

Новини по темі: