30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, розпочалася Антитерористична операція

Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, розпочалася Антитерористична операція

  • Фото: Мережа
  • 14 квітня, 2024 11:02

Про це нагадав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він зазначив, що оголошення Антитерористичної операції - стало реакцією на захоплення Слов’янська спецпідрозділом ФСБ РФ на чолі з міжнародним злочинцем, за наказом очільника Кремля Володимира Путіна. 

"З честю виконував обов’язки і начальника штабу Антитерористичної операції, і заступника керівника Антитерористичної операції, і керівника Антитерористичної операції", - наголосив Сирський.

Головком подякував кожному українському захиснику і захисниці, які тоді, навесні 2014 року, стали до лав підрозділів Сил безпеки і оборони України, щоб захистити нашу Батьківщину від російських терористів та агресорів, які принесли на нашу землю страждання і смерть. 

"Цього дня ми повинні згадати і пом’янути усіх українських захисників і захисниць, які поклали свої життя за свободу нашої держави у протистоянні російській навалі. Вічна слава і вічна пам’ять нашим героям! Боротьба триває. Усі хто брав участь у Антитерористичній операції дуже добре засвоїли, що українське сонце сходить за териконами на Донбасі!" - підкреслив Сирський.

Поділитись

Новини по темі: