14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Повістка поштою: у Міноборони пояснили, за яких умов вважатиметься врученою

Повістка поштою: у Міноборони пояснили, за яких умов вважатиметься врученою

  • 15 червня, 2024 16:21

Дмитро Лазуткін уточнив алгоритм вручення повісток поштою після 16 липня.

Після 16 липня повістки в Україні зможуть надсилати звичайною поштою – після того, як спливе встановлений законом строк у 60 днів на уточнення військово-облікових даних. 

Про це в ефірі "1+1" повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.

"Поштою рекомендованим листом дійсно будуть надсилатися повістки після 16 липня. Наразі повістка вважається врученою, якщо людина підписалася особисто – тоді так", – сказав він.

Лазуткін також уточнив алгоритм вручення повісток поштою після 16 липня.

"Приходить рекомендований лист, людина або під підпис отримує, або відмовляється знову ж таки під підпис, або вона повертається і таким чином знову ж таки вважається, що вона була доправлена... Якщо людини не було фізично на місці і повертається, то тоді запускається механізм адміністративного правопорушення", – пояснив речник Міноборони.

Варто зазначити, що повістка в двері не вважатиметься законно врученою. Втім, повістку вважатимуть врученою, якщо її вручать особисто людині, якої вона стосується. Крім того, на ній потрібно поставити підпис про отримання. Інакше — цей документ не матиме юридичної сили.

Журнал Житомира писав, що Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів.

Зниження призовного віку з 27 до 25 років – Президент підписав закон.

Мобілізація осіб з інвалідністю – чи можлива після змін у законі.

Поділитись

Новини по темі: