16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Пошук вакансій в армії – запрацював сайт Міноборони «Будь собою»

Пошук вакансій в армії – запрацював сайт Міноборони «Будь собою»

  • Фото: Ілюстративне
  • 11 червня, 2024 17:16

В Україні запустили сайт "Будь собою", де можна знайти вакансію в Силах оборони України. У пошуку можна обрати війська та спеціальність.

Про це повідомляють в пресслужбі Міноборони.

"Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України", - йдеться в повідомленні.

На сайті також розміщені умови рекрутингу в армію. Згідно з роз’ясненням, якщо ви обираєте посаду у військовій частині, яка входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, і вам надано відповідний рекомендаційний лист від такої в/ч, ви потрапляєте до цієї в/ч незалежно від того, чи ви обрали службу за контрактом, чи бажаєте служити за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Фото: скриншот сайту army.gov.ua

Якщо ви обрали посаду у військовій частині, яка не входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, і вам надано відповідний рекомендаційний лист від такої в/ч, ви потрапляєте до цієї в/ч за одночасної наявності двох умов: ви обрали службу за контрактом, та призначення вас на посаду до обраної в/ч погодив Генеральний штаб ЗСУ.

 

Поділитись

Новини по темі: