3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Оборона та охорона північного кордону посилюється: військові забезпечені усім необхідним

Оборона та охорона північного кордону посилюється: військові забезпечені усім необхідним

  • Фото: rubryka.com
  • 24 листопада, 2023 10:33

Оборона та охорона північного кордону країни посилюється. Військові забезпечені усім необхідним для несення служби взимку.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Державна прикордонна служба постійно забезпечує підрозділи, котрі здійснюють оборону українсько-білоруського кордону. Наразі всі підрозділи забезпечені твердим паливом, продуктами харчування. Навіть у разі відсутності води, хлопці мають змогу очищувати воду за допомогою автоматичних фільтрувальних установок. На сьогодні можемо говорити про стовідсоткову наявність ресурсів для несення служби взимку», — зазначає речник ДПСУ Андрій Демченко.


Фото: скриншот відео ДПСУ

На польових кухнях здійснюється приготування їжі, що забезпечує швидку доставку теплого харчування військовим. Прикордонник забезпечені кожухами, вологозахисними штанами та костюмами, утепленими бахілами та чоботами, спальними мішками, польовими ізоляційними килимками, тактичними рукавичками, маскувальними костюмами,  бронежилетами та балістичними шоломами.

«Триває постійна робота з укріплення державного кордону з білоруссю та облаштування місць для розташування особового складу», — каже речник ДПСУ.


Фото: скриншот відео ДПСУ

Поділитись

Новини по темі: