30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Назажди 20... У Житомирі прощались з Дмитром Дубенюком

Назажди 20... У Житомирі прощались з Дмитром Дубенюком

  • Фото: ілюстративне
  • 15 квітня, 2024 13:09

На щиті повернувся Герой. У Житомирі прощались з 20-річним Дмитром Дубенюком.

Про це 15 квітня повідомила ЖМР.

Дубенюк Дмитро Андрійович (06.09.2001 — 19.06.2022)

"Народився у селі Волиця Житомирського району. Навчався у ЗОШ села Сінгури, пізніше — у ЗОШ села Рудня-Городище. З причин невиконання матір'ю батьківських обов'язків хлопчик був вилучений із сім'ї. Тимчасово перебував в Обласному притулку. Далі бабуся, встановивши опіку, замінила Дмитру батьків, дарувала йому любов і сімейний затишок. Саме тут, у Житомирі, Дмитро здобув базову середню освіту у ЗОШ №7. Опісля  навчався у ПТУ №6 за робітничою спеціальністю «Газоелектрозварювальник». Отримав диплом із відзнакою.  Юнак мав заповітну мрію — стати військовим, вступити до Військового інституту. Тому, не роздумуючи, після закінчення ПТУ став до лав ЗСУ. Із жовтня 2020 року Дмитро на захисті України від російських окупантів", - зазначають у міськраді.

Мужньо  виконував свій військовий обов'язок, за що зовсім юним Воїн був відзначений державною нагородою «Ветеран війни», грамотами командування ЗСУ.

У бою за Україну героїчно загинув 19 червня 2022 року… Лише через майже два роки Герой на щиті повернувся до рідного міста…

Світла пам'ять і вічна слава Герою...

Поділитись

Новини по темі: